Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez skizofrénia? Több lent

Ez skizofrénia? Több lent

Figyelt kérdés
Gyakran ha társossagba kerülök és beszélni kéne úgy érzem magam mint aki ha tudna el tűnne onnan teleportálással, de általában remegni szoktam úgy hogy abba sem tudok hagyni.soha nem tudtam értelmezni a testi jeleket úgymond és a kommunikáciot sem pl ha valaki felém nyújt egy poharat nem rudom el dönteni nekem akarja e adni vagy nem kb ugyanez van minden esetben ilyenkor legtöbbször sajnos ki nevetnek.4 suliba jártam de egy barátom sem volt legtöbbször be bújtam a wcbe hogy egyedül tudjak lenni de nagyon sokszor agresszív érzés tör rám pl ha egy ember előttem túl lassan meg hajlamos vagyok bele rúgni vagy hasonlók és le játszódik a fejemben az higy ki nyírom. Sok trauma ért az életem során nincs igazán senkim aki szeressen és k*rva sokszor ki használtsk régen jobb és nyugdktabb voltam nem agresszív de vagy te ölsz vagy téged ölnek meg.egyebkent 19 éves vagyok és lány

ma 18:24
 1/4 anonim válasza:
9%
Ez autizmus
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Typical Textrovert ***** válasza:
100%
Inkább szociális fóbia és/vagy szorongás lehet, némi indulatkezelési problémával kiegészülve, de ha mélyebben érdekel, én a helyedben szakember segítségére-véleményére támaszkodnék.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jött pont a skizofrénia? Ennyi erővel a vakbélgyulladás is jöhetett volna! Menj pszichiáterhez, beutaló nem kell.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Kezeltesd magad! Nem rúgunk csak úgy bele senkibe. Jesszusom
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!