Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért csinálják...

A férfiak miért csinálják ezt? Mármint hogy azért, mert szépnek vagy esetleg csúnyának találja a nőt/lányt? Illetve hogyan tudnám jelezni a kiszemelt férfinak, hogy én is szimpatikusnak találom őt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben stílust váltottam, ha szabad így fogalmaznom.

Ez lényegében annyit jelent, hogy másfajta ruhákat hordok, mint általában szoktam.

Ezáltal a napokban megkaptam már pár barátnőmtől, hogy jól állnak az új ruhák és stb, természetesen jól esnek a dícsérő szavak, mert nem igazán kapok bókokat a külsőmet tekintve.


Ma egy férfi (aki már régóta szimpatikus nekem, de sajnos még soha nem beszélgettünk) ahogy meglátott a buszról, éreztem, hogy engem néz sokáig. Készült leszállni a buszról, de még öltözködés/készülődés közben is engem nézett.



173cm magas vagyok, 67kg, barna bőröm van, derékig érő egyenes barna haj, zöld szem.

Egy fekete hosszú ujjú feszülős felső és egy egyenes szárú kék farmer volt rajtam.


A segítségeteket és tanácsotokat előre is Köszönöm!


23N



tegnap 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt nézte, hogy ma valahogy olyan máshogy nézel ki, mint szoktál.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkora volt a stílusváltás, hogy meg sem ismert, és azon gondolkozott, hogy hol találkozhattatok 😀
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor most se beszélgettetek. 🤣
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha csak nem pinkből váltottál goth/alter stilusba valszeg észre se vehető a változás bárotokon kívül

képek nélkül nehéz amugy megmondani h tényleg látványosan jobban nézel e ki vagy sem, vagy h mire is gondolhatott a kiszemelt csóka

tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi bármilyen nőt megnéz. Ha szép, ha nem.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Azt néztem, hogy kivolt kötődve a cipőfűződ. :D
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!