Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy egyszercsak...

Lehetséges, hogy egyszercsak kórosan elkezdek hízni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 183 centi és 72-73 kiló. Sportolgatok, úgyhogy nem vagyok sem kórosan sovány, sem elhízott, de ezt gondolom a BMI indexem is mutatja.

Alapból keveset eszek, nem vagyok egy falánk típus, de egy ideje valamelyest azért figyelek is az étrendemre. Az édességeket például mára már szinte teljesen kizártam.

Attól tartok, hogy ahogy idősödöm most már egyre inkább, úgy fog az alakom is változni és fogok többet hízni.

Ha még többet edzem és még jobban odafigyelek, akkor tudom tartani a mostani szintemet?

Tíz évvel ezelőtt 67 kiló körül mozogtam, de akkor tényleg sovány voltam. Azóta kicsit elkezdtem edzeni, hogy változzon az alakom, ami sikerült is. Nem tudom, hogy ezek a kilók az évek miatt jöttek fel, vagy az edzés hatására? Most is vékony vagyok szó sem róla, de vannak régi képeim és van különbség azért.



tegnap 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Egyszerűen emberesedsz, erősödsz a korral. Az a +5 valószínűleg izom.
tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katona Dius ***** válasza:
A korral mindenki változik. Teljesenmindegy, melyik korban jársz, sosem fogsz úgy kinézni, mint 10 éve. Mondjuk 10 év alatt 5 kiló pluszt nem mondanék soknak, de mivel edzel, ez lehet izom is. Az izom nehezebb, mint a zsír.
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az edzès hatàsa. Nem hízol el,ha figyelsz a kajára.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!