Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem akar gyereket vállalni...

Aki nem akar gyereket vállalni azt elítéled vagy pedig elfogadot a döntéséd?

Figyelt kérdés
ma 17:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én apámnak például a világ életében nem lett volna szabad gyereket csinálnia a hülye anyám meg kettőt is szült neki, ennek ittuk a levét testvéremmel 20+ évig.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Én teljesen elfogadom, mindenkinek a magán döntése. Amúgy meg vissza kérdezek: Ha nem fogadod el akkor neked mivel lesz jobb?
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést? Aki akar gyereket, az vállaljon, aki nem, az inkább ne.


Annál nincs rosszabb, mint amikor valaki puszta megfelelés okán beleugrik a családalapításba, hogy nehogy megszólják, meg mit fognak szólni, aztán szarul csinálja. Az is felelősségvállalás, hogy felismerem magamban, hogy nem lennék jó szülő és bevállalom, hogy nem alapítok családot.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a gyerek mint olyan a legmeghatározóbb dolog az életben. Mondhatni az egyetlen igazán meghatározó dolog, hiszen bármi mást, lakhatás, munka, párkapcsolat bármikor otthagyhatsz. A gyereket nem, az ott lesz nettó 18 évig veled aminek költségei és időbeli vonzatai lesznek.
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Valami divat most ez a "másképp gondolkozik, akkor elitélem" módi?
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!