Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (Nektek) van vagy volt ilyen...

(Nektek) van vagy volt ilyen orvosotok? Aki írja amit mondasz?

Figyelt kérdés
aki azt írja amit mondasz neki pl írjon fel mydeton izomlazitot mert görcsöl a lábam.. nekem kérem emelje meg a nebivolol 2.5mgot 5mgra mert a pulzusom 90.. vagy pl 110/60 a vérnyomásom csökkentse a Coverexemet 10mgrol, 5mgra.. vagy vegyen betegre 3 napot írjon ki stb stb
ma 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Fu tele van a felhőm minden felírt sz.rral.


Egyszer panaszkodtam neki hogy mintha feledékeny lennèk, meg lehet stroke gyanum lenne, vagy nem tom.


Erre demenciára es alzheimerre irt fel pszichiátriai tablettákat, meg egy rakat pszichogyogyszert.

Ki se váltottam.

A tobbi orvos meg simán látja ha akarja, hogy kiváltatlan pszichiátriai gyogyszereim vannak fent az eeszt -ben.


Kiakadtam teljesen.

ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"aki azt írja amit mondasz neki"

Persze, a legjobb barátom. Gimis korunk óta ismerjük egymást.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alap
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon szigorú a háziorvos. Kiabál, ordít w betegekkel... Nem vesz táppénzre ha gyenge beteg vagy sem... Dr. Zsólyomi Krisztina a neve
ma 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!