Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kap el a pánik, ha...

Miért kap el a pánik, ha bolygókról, űrbéli dolgokról látok, képet vagy videót?

Figyelt kérdés
Milyen fóbia lehet ez? Ugyanez igaz a Google earth látványára is. Tapasztalt valaki hasonlót? Milyen pszichológiai oka lehet ennek?

ma 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Azta, nem is tudtam, hogy ilyen is van:D

A simán nagyon tág terektől nem félsz? Mondjuk egy hangárban. Mert olyan gyakran jár hangárban az ember ugye:D


Mert számomra ha ránézek egy bolygóra az jut eszembe, hogy milyen fellllllfoggggghatatlanul gigantikus méretű egy emberhez képest. Csakhogy ez engem lenyűgöz, de tény, hogy ez együttjár valamiféle bizsergéssel, ami kicsit bizonytalanságot, borzongást is okoz, szóval tökre értem, ha valakit ez a tudat jobban megijeszt.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, lenyűgöz engem is, ugyanakkor valamiért erős fóbiám érzek a látványától. Volt hogy a dinamikus hatterkepem éppen a földre váltott, úgy megijedtem, hogy kiesett a kezemből a telefon.😂
ma 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus laposföldhívői reakció.:-)
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert szokatlan, nem mindennapos számodra.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!