Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar ha egy ember...

Miért zavar ha egy ember szemmel láthatóan rossz közegben van?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép csaj a faluban, de tényleg, cuki, kedves meg jó tanuló. Erre látom a vasútállomáson, hogy valaki pofozza, de mint ha éppen vernék, mondom oda megyek, kicsit siettem, erre utána aki pofozta az csókolózik vele a csaj meg öleli majd leköpi a csajt erre a csaj meg megint neki áll ölelgetni, meg, hogy (mondja ) szereti.


Mondani kell, hogy a srác ilyen tipik gettós? Tehát ha ott lenne egy idős néni lazán elszedné a táskáját, elment mellettem a gyerek, majd össze okádtam magam a szagától.


Akartam szólni a lánynak, hogy kicsit rossz az irány, de aztán eszembe jutott, hogy senkije nem vagyok, így hagytam. De mivel kérdés született itt ebből gyk-n az en kezem álltal így este is eszembe jutott , szóval zavar..



ma 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak azért zavar, mert szép csaj. Ha nem lenne, le se sz.rnád. Ez a mai társadalom.


Mint mikor ha meghal valaki, és azt kommenteli hogy "jajj micsoda tragédia, pedig olyan szép volt". Nyilván, ha nem lett volna szép akkor nem tragédia hogy meghalt... Szánalmas.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lesz az szép. Tonkre fog menni.
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!