Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék bekerülni egy...

Hogyan tudnék bekerülni egy elmegyógy intézetbe végleg, hogy soha többet ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés
ma 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha jól tudom, fizetni kell a "bentlakásért". Vagyis pár éve így volt, most nem tudom, de szerintem nem ingyenes, amit nem értek, miért, mert mégis hogy tudna valaki fizetni is, aki bent van, és nyilvánvalóan emiatt nem tud dolgozni? Meg eleve ilyen elmeállapotban hova vennének fel valakit dolgozni?...
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor a rokonok fizetik?!
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bakker ott leszedálnak pszichikai gyogyszerekkel, ha ehészséges vagy ha nem. Mentálisan megzavarodsz haluzol es szenvedsz majd mig meg nem halsz.

Orvosoknak semmiféle felelőssége torveny elott ebben nincs.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha normális vagy, ki fogják szűrni, ha szimulálsz azt is. Ne gondold, hogy ez olyan mint valami koli ahol mindenki jól elvan magának, vagy úgy van romantizálva mint a filmekben, hogy bekapsz valami lazítót és elvagy a kis flessedben lebegve. A sok beteg ember társaságában te is leépülsz, mikor értelmesen és érdemben nem lehet kommunikálni szinte senkivel. Arról nem beszélve hogy amikor valakin rajta van a roham, vagy órákon keresztül magán kívül ordibál-óbéget és ezt kell hallgatod hónapokon át, az a te agyadat is ugyanúgy építi lefelé.

Akárminek is képzeled, ez nem nyaralás, hanem szinte egy börtön a maga szigorú szabályaival.

ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!