Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen az a férfi, aki...

Igénytelen az a férfi, aki nem használ parfümöt?

Figyelt kérdés

szept. 16. 17:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10


A chatgpt-s szarodat inkább máshova másolgasd.

szept. 16. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha kellemes az illata parfüm nélkül, akkor nem igénytelen. Van, akinek tényleg tud segíteni igényességben.


Az más kérdés, hogy divatos dolog a parfümözés meg valakinek ez hozzájárul a stílusához meg az önkifejezéséhez (pl. nekem is, csak én nő vagyok)... de attól még nem lesz igénytelen, aki nem követi ezt a divatot.

szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem alap, hogy használjon parfümöt, de ne legyen túl erős az illata.
szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem Z vagyok, nekem tök mindegy, férfi vagy nő az illető, hogy használ - e parfümöt vagy sem. Fürödjön, használjon dezodort.
szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki rossz parfümöt használ, vagy túl sokat, az igénytelenebb, mint aki nem használ.
tegnapelőtt 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Z generációs vagyok, van 60 üveg parfümöm. Nálam ez hobbi, gyűjtőszenvedély, az illat története, parfümőr, koncepció stb.

DE

Nem gondolom feltétlenül igénytelennek, ha valaki nem használ parfümöt. Szerintem az a mennyiségű parfüm mindennapokban úgy alapból túlzás, ami elfedi a természetes bőrillatodat. Lehetnek olyan alkalmak, amikor pl. te vagy a középpontban és nem baj, ha van egy kis felhő, de alapból egy munkahelyen, randin stb. mértékkel érdemes ezeket használni. Viszont vannak dolgok, amiknek alapnak kellene lenni. Figyeljen oda a higiéniára, legyen ápolt, tiszta stb. Aki napközben izzad, nedves törlőkendő, deo stick többször. Beizzadt hónaljra nem fújunk dezodort, mert tömegoszlató lesz a váladékaid és a deo kombója. A dezodor nem illatosító. Ha illatot akarsz, akkor parfüm. Ha nem akarsz illatot, akkor ne használj, önmagában még nem igénytelen szerintem. De már egy jó öblítőnek is lehet kellemes illata egyébként.

tegnapelőtt 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem. Engem az jobban zavar, hogy sokan fürdés-fogmosás helyett használják...
tegnapelőtt 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már miért lenne igénytelen? És kit érdekel pár tojáshéjas pcsájú csitri meg selyemfiúcska véleménye?

Mondom ezt parfümhasználó Z generációsként.

Igénytelen az, aki ápolatlan, büdös, koszos, szakadt ruhákban jár, elhanyagolja a személyes higiéniáját. A parfüm egy kiegészítő, mint a táska mondjuk. Azt sem hord mindenki.

tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!