Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy csak...

Miért érzem azt, hogy csak akkor tehetem meg azt és úgy/ahogy amit akarok, ha már nincsen senkim?

Figyelt kérdés

A szüleimre/családomra hallgattam világ éltemben. De valahogy azt érzem, hogy sose tudok teljesen kiteljesülni tőlük. Muszáj megfelelnem és bizonyítanom nekik. Úgy kell tennem/csinálnom mindent, hogy büszkék legyenek rám és akkor minden rendben, mégha nem is érzem én ez miatt jól magam az adott helyen, pozícióban, közösségben.

Valahogy azt érzem hogyha nem lenne a világon senkim és ha hátra tudnék hagyni a világon mindenkit akkor tudnék kiteljesedni és élni az igazi énem, életem, világom. De nincs szívem megszakítani senkivel a kapcsolatot…

Van/volt már valaki így ezzel? Mit tudnátok tanácsolni? Mert ez így nagyon nem jó nekem.

Úgy érzem, hogy teljesen egyedül 0,0-ról kellene újra kezdeni az életem és azt úgy, hogy senkim sincs, senki nem befolyásol, senkire nem kell tekintettel lennem stb…


szept. 8. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én életemet is befolyásolja a család, de csak azért, mert azt akarom, hogy ők örüljenek és ne okozzak nekik fejfájást/csalódást. Van olyan dolog, amit csak miattuk csinálok meg. Nekem ez annyira nem okoz gondot, szeretném, ha büszkék lennének rám és megnyugodjanak, hogy velem minden rendben lesz. De az én családom nagyon jó család, nem tudom a tiéddel mi a helyzet.
szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, és kezd el azt csinálni, amit akarsz, nem kell attól megszakítanod senkivel a kapcsolatot. Menj el pszichológushoz, ha ez neked hatalmas probléma.
szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen.

Viszont mikor elköltöztem és semmilyen szinten nem függtem tőlük akkor tudtam igazán kiteljesedni.

szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta,hogy megkell felelni?

Ha már felnőtt vagy,saját keresettel,akkor azt csinalsz amit akarsz.

Amugy meg minden amit teszel azt Te teszed/csinálod/mondod.

A biróságon hiába mondod hogy de anyukám mondta hogy igy csinaljam.(Példa volt)


Ez a baj sok emberrel hogy ilyenek,azt itt nyavajognak,ahelyett ,hogy a saját életüket élnék ahogy szeretnék.

szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!