Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehetne egy ilyen...

Mivel lehetne egy ilyen hangulatingadozást kezelni? Eddig örültem, hogy felvettem és ezért küzdöttem tavaly ősz óta. Most pedig ahogy közeledik az év kezdés elkezdtem f.sni az egésztől, pedig megvannak a terveim.

Figyelt kérdés
Sajnos amúgy eléggé hangulatfüggő vagyok. Túrázni is sokszor azért nem megyek, mert bár este eltervezem, de reggelre semmihez sincs hangulatom nem hogy túrázni.
szept. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én minden este félve alszom el, milyen lesz másnap a hangulatom. Van, hogy délig hozzám se lehet szólni, de még saját magamat is elásnám legszívesebben. Van, amikor pedig szó szerint kicsattanok a boldogságtól.


Minden kirándulás, nyarálás úgy kezdődik, hogy hiába vártam hetekig, hónapokig, az indulás reggelén kedvtelen vagyok. Egyszer Olaszországba utaztam és azon gondolkodtam reggel, hogy nem megyek ki a reptérre, nem érdekel a bukott pénz sem. Borzasztó sokszor.

szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat, és táplálkozz egészségesen. Most, hogy ősz lett, hamarosan kevesebbet fog sütni a nap, és könnyebben lesz depressziós az ember. Legyél többet a szabadban, és csak olyat egyél, ami egészséges.
szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk a kajálás nálam össze vissza. Pl. július óta kb. Mekin élek, mert így kijövök nullára, ha eladom a plusz poharakat.


Csak ne jönne elő ez, hogy olyan s.rnak érzem magam meg bénának. Pedig voltam én már mesterképzésnél magasabb szinten is. Csak ott személyes és szakmai okok miatt nem folytattam.

szept. 4. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig az nem egészséges. A táplálkozás hozzájárul a hangulatunkhoz. Táplálkozz egészségesen, és mozogj sokat.
szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mozgás amúgy megvan, mert mindenhova gyalog megyek. suli időben is megvolt mindig a 20-25 ezer lépés. Túra viszont normális nem volt április vége óta pedig nagyon mehetnék vagyok.
szept. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!