Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként mi az amitől megnyílsz...

Nőként mi az amitől megnyílsz egy számodra ismeretlen személynek?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés, de annyi oldala van. Valamint természetesen egyén függő és a különböző egyéneknél is korral gyakran változó, de pont ezért lennék kíváncsi rá hátha valami érdekeset tanulhatok. Csak egy pár női barátom volt eddig akikkel úgy gondoltam, hogy kényelmesen el tudok beszélgetni csak a közös hobbikból kiindulva. Azonban amikor nincs meg számomra ez a közös támpont egyszerűen nehezen találom ki az utat a kínos csendből (de azért megpróbálom mondjuk gyakran nem valami sikeresen... 🤣).


A kérdéssel nem romantikus irányra szerettem volna célozni, hanem például egy új kolléga érkezését követően mi az amitől gördülékenyen tudtok egymással társalogni (mondjuk ennél a szituációnál is meg van a közös támpont mint a munkahely de ez is csak egy gyorspélda volt 😅).


Csak szimpla válaszokat is nagyon szívesen olvasnék fiatalabb illetve idősebb hölgyektől is.



aug. 19. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkatars nem barat. Mindenkit mas erdekel. Kerdezz es maradj csenben,ha jo beszelgetotars akarsz lenni. Max 50%-ban beszelhetsz.
aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kéretlen farok képet küld nekem.
aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!