Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted/számodra melyik a...

Szerinted/számodra melyik a legszebb és legvonzóbb szemszín? 👁️👀

Figyelt kérdés

aug. 12. 17:53
A kérdező szavazást indított:
sötétbarna
világosbarna
zöldesbarnás
zöld
szürke
kék
egyéb szemszín (és leírom↓)
több más színből álló színkeverékű szemszín (és leírom↓)
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát a kék a barna a zöld és a fekete, nekem ezek jönnek be. 🙂
aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy milyen a sötétbarna és a világos barna között a különbség, ha a zöldes-barna az külön kategória, de nekem a barna a legszebb egy lányon mind hajban, mind szemszínben.


26/f / zöldszemű

aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is a barnahaj tetszik a legjobban.😍✌️
aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2, nem értem, hogy nem érted a különbséget, hát benne van a szóban, szerinted nincsenek egészen világos barna árnyalatú és feketéhez közelítő sötétebb barna árnyalatú szeműek? És a zöldesbarna természetes, hogy "külön kategória", hiszen a legtöbb barna szemű embernek csak barna a szeme és nincsen benne semmi zöldes, egészen egyszerűen a zöldesbarnás szeműek azok akiknek zöld is meg barna is alkotja a szemük színét. A színkeverék szemszíneket nem fogom kiírni nyilván külön világosnak és sötétnek is, csak az egyértelműen barna szemszínnél lehet jelentősége és van különbség a világos és sötét között, a sima zöld, szürke és kék szeműeknél nincsenek akkora eltérések, mint két barna szemű szemszínének árnyalata között lehet. A világosbarna és sötétbarna szemszín árnyalat elnevezések egészen biztosan gyakoribbak, mintha valakire világoszöld vagy sötétzöld, világosszürke vagy sötétszürke, vagy világoskék és sötétkék szemszínt mondanának. Ennyi az egész. (:
aug. 12. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igazából én az őszinte szemeket szeretem mindegy a szín.
aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, általánosságban, a szürke tetszik a leginkább, de ez nem minden; fontosabb, hogy őszinte legyen a tekintet, és értelmes.
aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Elszomorítanak az ilyen kérdések...

Tényleg számít? A ember, aki mögötte van, az a vonzó, ha vonzó.

A szemszíne már nem is érdekel, ha az ember taszít.

aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ahelyett, hogy itt ilyeneket írogatsz mondhatni előítéletekkel, rájöhetnél, hogy attól még, hogy van sok ember akiknek egy vagy két szemszín szebbnek számít a többinél, nem lesz egyikük sem elszomorító, nekem személy szerint a sötétbarna szemek a legvonzóbbak, de ettől függetlenül zöld szemű személlyel is voltam együtt már életemben és szürkés-kékes szeműbe is voltam már szerelmes. Szerintem senki nem lesz attól rosszabb ember, ha van olyan szemszín amely számára a leginkább vonzó árnyalat a többihez képest, és én nem hinném, hogy itt lennének olyan szélsőséges emberek akik csak és kizárólag egyféle szemszínű emberrel volnának csak hajlandóak kapcsolatba lépni... Attól hogy valakinek van "kedvenc" szemszíne, ugyan miért következne ebből, hogy az embernek nem a belső értékek és belső tulajdonságok lennének a legfontosabbak a másikban? Úgyhogy mindegy, semmi baj.
aug. 13. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írekre jellemző tiszta smaragdzöld tetszik a legjobban, de a felemásért is odavagyok.
aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
A kék , a zöld, a barna , a szürke, a fekete, a világos, és a sötét, meg a keverék, sőt a foltos és az átmeneti is! A lényeg , hogy punci van e alatta?
aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!