Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jó külsőt, mindig is többre...

A jó külsőt, mindig is többre értékelték, mint a jó belsőt?

Figyelt kérdés
Hogy kinek mi a jó az persze relatív, de remélem mindenki érti a kérdést.

aug. 7. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele
aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván,hát az kopik az úton!!!

🤭🤦🤪

aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az élet melyik területére gondolsz? Párkapcsolat, munkahely, barátságok, közösségi média, család stb.? Mert attól is függ.


Arra tudok gondolni, hogy a párkapcsolat járt az eszedben, ott tényleg fele-fele. És igazad van, relatív, hogy kinek mi a jó; ha figyelsz magadra és rendben tartod magad kívül-belül, már jó úton vagy.

aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy a külsőt azt látjuk, a belsőt viszont fel kell próbálni!
aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szolovjov ***** válasza:
66%
Nekem nagyon fontos a belső is. Múltkor is meguntam hogy folyton leereszt a kerék a motoron. Hiába jó állapotú a külső, a belsőt inkább eldobtam és vettem egy újat.
aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
2. válaszoló :D :D nem sikerült megállni a nevetést, köszi :)
aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy ki, mit, milyen szempontból és mennyire értékel, az kb ahány ember létezik, annyi féle verziója van. Van, akinél kizáró ok a kopasz fej, van, akinek pont bejön, van, akit a legkevésbé sem érdekel, van, akinek nem tetszik de sokadlagos szempont, stb.
aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja,ja, de ez már az ókori görögöknél is így volt.


Ha szép (tetszik valaki), kíváncsivá tesz, milyen a belseje.

Itt a gyakorin meg azt lehet gyakorolni, hogy ha szimpatikus a belső, vajon rá mernék-e nézni.

aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jó külső csak a távolabbi kapcsolatokban értékelődik jobban, pl. munkahelyen vagy a közösségi médiában. Ezek olyan platformok, amik elsősorban a külső értékeken alapulnak (hogy nézel ki, milyen jó fotót tudsz készíteni, milyen szép ételt készítesz, veszel vagy milyen jó helyre utazol, milyen vicces szöveget tudsz aláírni).


A közeli kapcsolatokban (család, barát, szerelem) hosszú távon nem hiszem, hogy a belső helyett jó lehet a külső. Akivel nem érzem jól magam, nem közös az értékrendünk, nem azonos a humorunk, stb., azzal sajnos nem lehet tartósan egy hullámhosszra kerülni.

aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A #9-es válasszal nagyon egyetértek.

Fontos a jó és ápolt külső, de nem az a minden. Igényes, minőségi kapcsolatokhoz ez kevés, önmagában nem elegendő, ott már igenis fontosabb (kéne, hogy legyen) a belső.

aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!