Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szinglik facebookon...

Akik szinglik facebookon azért próbálják kitenni a szexibb fotókat, hogy párt találjanak? Nem ciki folyton nyomatni a képeket? Még a szingli anyukák, apukák is minden mozzanatot feltesznek, amikor lesz párjuk azt is kikürtölik. Nem szánalmas már ez?

Figyelt kérdés
Így 2024-ben hogy nem vált ultra gázzá? Hogy nem unják meg a Facebook marhaságokat, idézetek, erőltetett, gagyi poénok stb. Sok embernek semmi privát szféra, mindent kitesznek. Eljegyzés, házasság, terhes fotó, gyerekek, aztán éltünik a párjuk és újra kezdik a szingli mami fotókat. Hol jár épp, mit eszik, milyen kocsija van...

júl. 30. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem teszek ki semmit. Van egy valós profilképem és ennyi.
júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Fogadj meg egy tanácsot barátom: ne keseregj azon mások mit csinálnak, amíg neked nem ártanak vele! Kirakja, mert egoboostingra vágyik, egészségére. Avagy neked ennyi időd van másokkal foglalkozni magad helyett???
júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudtam lesz 1 troll aki próbál beszólni. Túl menő a kommented, nagyon adod. Húha. Netán magadra ismertél?

Csak kíváncsi vagyok mikor cseng le teljesen a Facebook, intsa ego, majom őrület, de amíg az emberek valovilag, Budapest éjjel nappal agyi kapacitással rendelkeznek nem sok az esély. Amúgy csak beléptem időnként mert 1 hobbi csoportot követek és akkor látom az ismétlődő emberek szánalmas posztjait. Amúgy ja, nyilván jobb volna ha ismerősöket totál kitörölném és maradna a lényeg, ami értelmes.

júl. 30. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

#3 nem nézek se való világot, se éjjel nappal Bp-t, se facebookot (max. annyira, hogy 1-2 régi ismerőst megkeressek), sem instát stb. Mert van SAJÁT ÉLETEM - s azzal akarok inkább foglalkozni mások világa helyett.

Miért fáj neked hogy mások mit raknak ki??? A saját életed vidd előre, másokon való csámcsogás helyett - többre mennél vele hidd el.

júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocs hogy van véleményem. Mindenkinek lehet. Megertem hogy te így látod a kiírásom, és hogy ennyire felhúztad rajta magad. Nyugi. Engedd el.

Inkább foglalkozz a saját életeddel, amid van, és ne nekem írogass.

júl. 30. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ismerősöm van, egyedül maradt egy 5 éves gyerekkel és mindig posztolgat.. De valamiért senkinek nem kell
júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Mást se csinálsz egész nap csak nézegeted, hogy ki mit tesz ki? Szerintem meg ez a szánalmas.
aug. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy mást se csinálok. Miért írnak olyanok akik magukra veszik? Sajnálom, ha van akit megsért ez a kiírás. Ezek szerint mindenki akinek van facebookja egész nap azt nyomkodja. Érdekes meglátás. De a kérdésre választ vártam. Nem kötekedést. Tényleg nem gondoltam bele hogy lesznek, akik itt magukra veszik, szinglik, elvált gyerekesek. Én csak kíváncsi voltam, milyen meglátások vannak azt illetően, hogy mikor fog a Facebook végre mindenki számára cikivé válni (sorozatos fotók ömlesztese), és kollektívan ráébredni, hogy értelmes dolgokra használják, mint pl. Hobbik, könyvek, művészet stb.
aug. 1. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
#8 akkor használd te is arra, teljesen értelmetlen mások helyett háborogni. Olyan ez mint a rádió. Ezernyi csatorna van, de ha te operát akarsz hallgatni akkor odatekered, arra "használod" a rádiódat, nem pedig keseregsz hogy pfffúúú magyar nóta adó, vagy rave-adó, vagy rockadó van. Más azt szereti, azt hallgatja, te meg amit te szeretnél.
aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem vagyok szingli, de facebook oldalamra soha nem tennék ki semmilyen olyan fényképet, amin más is (pl. a párom) rajta van. Mindenki döntse el saját maga, hogy szeretne-e fent lenni vagy sem. Úgyhogy fényképből nem lehet olyan következtetést levonni, hogy éppen párkapcsolatban van-e valaki.

Amúgy a "semmi privát szféra" sem feltétlenül igaz, lehet, hogy köze sincs a valósághoz annak, amiket FB-ra felpakol. Akkor pont semmit nem fogsz tudni a magánéletéről.

aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!