Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek,mi történik...

Narcisa_Psyche kérdése:

Mi a véleményetek,mi történik vele pontosan?

Figyelt kérdés
Egy rokonom arról számol be hogy valamiféle dualitás van a személyiségében. Nem személyiségzavaros, szimplán csak a hangulata irányítja a személyiségét, és valamikor a kedvesség és az empátia híve, aztán ha mérges erőszakkal fenyegetőzik, felnézik egy bizonyos gyilkosra merthogy "meg tudja érteni" és extrém nézeteket vall de a másik irányban ahhoz képest amikor a vegánság korszakot élte. Nemrég lett 19 éves. Nem veti meg az alkoholt és mindig, mindegy milyen hangulatban azt mondja belül üres.Ez most betudható sima tinédzserkori lázongásnak vagy ennél valami komolyabbról van szó? Szakemberhez nem szeret járni de vannak mentális betegségei amire szed gyógyszert azonban nem érzi jobban magát.

júl. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván a mentális betegségei miatt van. Amúgy kicsit borderline-nak tűnik. És ha valami nem működik, akkor orvost kell váltania, de úgy sem fog.
júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mitől tűnik borderlinenak? Nem ismerem olyan jól a borderlinet.
júl. 27. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk amiket felsoroltál róla? De ez nem biztos. Nem vagyok orvos. Nekem csak annak tűnik. De lehet sima depresszió vagy akármi...Ezt egy szakemberrel tudnád megbeszélni, aki jártas ebben. Régen én is éreztem ürességet egyfolytában, nekem a hangulatom percenként változott a semmitől,aztán megszűnt egy ideje.
júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam hogy ezek alapján konkrétan mi az ami borderlinera jellemző. Ezen az oldalon a válaszok fele nem is tény, csak vélemény, én meg kifejezetten véleményt kérek mert az eddigi betegségei nem magyarázzák meg hogy mi ez a kettősség.
júl. 27. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerre alkoholizál?
júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. Szerinte nem lesz baja ettől de ebben nem lennék biztos
júl. 27. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mered E/1-ben írni?

Egyébként de, mentálisan beteg, a szakemberrel kellene ezeket megbeszélned, aki kezel és felírja a gyógyszereidet.

Ja és ilyen mentális betegségekkel, gyógyszerezve rohadtul nem kellene piálni, mert a végén a gyilkosra felnézésből több lesz.

júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem merem mert félek az olyan válaszoktól hogy menjél ki kapálni mert amikor ilyen ignoráns valaki bármivel kapcsolatban akkor olyan mérges leszek hogy órák mire normálisnak mondható vagyok. Egyébként én kifejezetten szeretem a rossz ember szerepét felvállalni úgyhogy egy pszichológus ismerősöm azt mondta hogy lát bennem HPD,NPD de még ASPD vonásokat is. Magyarországon élek, látod te itt mi megy a pszichiátrián? Annak örülök hogy olyan pszichiáterem van aki annyit csinál hogy gyógyszert ír fel, mert a többi is ugyanezt csinálta csak ők hogy is mondjam, ilyen doktor Mengele típusú emberek voltak. A pszichiátrián háromszor voltam, ott konkrétan 50 személyből kettő anorexiás lánynak segítettek, egy skizó fiú állapotán meg javítottak, a többieknek nem segített szart se, vagy especiel az én életemet ott rontották el. Attól nem leszek gyilkos hogy Truxalra meg Scippára iszok. Nem vagyok pszichotikus, a haragomat pedig nagyon jól kezelem mostmár... ezektől a gyógyszerektől max szerotonin szindrómám lesz tudtommal ha iszok de az nem nagy dolog.
júl. 28. 15:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a bipoláris barátnőmet (mostmár tényleg más ember miatt érdeklődök bár most én is full mániásnak érzem magam) hogyan tudnám rávenni hogy menjen orvoshoz? Szar látni hogy tönkreteszi magát, nem tudom mivel segítsek.
júl. 28. 15:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!