Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett divat itt a Gyakori...

Miért lett divat itt a Gyakorin, hogy sok férfi hozzászóló kiteszi a kora, neme után, hogy incel?

Figyelt kérdés
Mintha ez lenne a legfontosabb tulajdonsága. Vagy ebből is incelfórumot akarnak csinálni?

júl. 22. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyen tipikus felhasználó van csak a kategóriában, aki ezzel provokál. Valami 2 pipája lehet, mert olvasás nélkül automatikusan megkapja rá a "nem hasznos"-t.

1-2 ilyen esetet messze nem lehet még általánosítani.

júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem, én több ilyet látok. Pl. van egy 38 f incel, ma láttam egy 27 férfi incelt. Biztos több is van.

Ezek az incelek azt hiszik, ezt is ki kell sajátítaniuk?

Amúgy semmi bajom a nőknél sikertelen férfiakkal, sőt, együttérzek velük addig, amíg nem megy át az egész egy gyűlölködésbe.

Emiatt tartom az egész dolgot ellenszenvesnek és veszélyesnek:

[link]

júl. 22. 20:32
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

"Mintha ez lenne a legfontosabb tulajdonsága."

Mert az is. Ennyit tud felmutatni, ami valljuk be, konkrétan semmi.

júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%

Amúgy semmi bajom a nőknél sikertelen férfiakkal, sőt, együttérzek velük addig, amíg nem megy át az egész egy gyűlölködésbe.

Szerinted mi az incelsek fo ismeroje? A gyulolkodes. Az, hogy nekik nem jut p/na. Ugyhogy hagyd az ehutt erzesed!!!

37/f Incel

júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem sok, csak egy. Lehet annak az egynek van több felhasználója és/vagy mindig mást ír ki.
júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5.: Nem hiszem, hogy ennyire néptelen lenne ez a fórum.
júl. 22. 21:02
 7/26 A kérdező kommentje:

3-as, ez nem így van. Vannak diplomás, a szakmájukban sikeres incelek is, akik valamiért nem kellenek a nőknek.

Épp ezért értelmetlen, ha valaki túlzott mértékben ezzel azonosítja magát.

júl. 22. 21:15
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Max 2en vannak szerintem. Ugyanaz a 2 retardált
júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Múltkor az egyik kérdés alatt valaki beírta, hogy megnézte a találati statisztikákat keresővel, és a magyar netes oldalakon és fórumokon kb. (nem emlékszem pontosan) 22 ezer kommentben hangzik el az "incel" szó, ebből 16 ezerszer itt a GYK-n. Már ez torzítja a valóságodat, ha egy buborékba kerülsz és állandóan ugyanazt hallod.
júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Így van.


Én Még soha sehol máshol nem hallottam és olvastam ezt az incel marhaságot. Csak itt.


De ezek vagy barmok vagy retardáltak vagy csak provokálják a népet

júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!