Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Toxikus személynek gondolod...

Toxikus személynek gondolod magad?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Szerinted kik a toxikus személyek?


júl. 21. 18:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Én őszinte vagyok, bàr lehet ez sok embernél kiveri a biztosítékot. Ilyen köznevelő célzattal szoktam elèg nyersen kifejezni a véleményem. Szinte biztos vagyok benne, hogy valaki ezt (a nulla iq szintjével) leszólta már a hátam mögött és illetett toxikus vagy egyéb hülye p*csa jelzővel. Leszarom. A tények makacs dolgok sok ember számára.
júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyest? Vagyis teljesen semmiképpen nem mondanám magam annak, mégis ha belelendülök, (szégyellem, de) tudok panaszláda lenni, és vannak végtelenül pesszimista napjaim.

Szüleim is ilyenek, és sajnos később ismertem fel, mint kellett volna, hogy ez egy rémes irány, és nem szabad ilyenekbe nagyon belesüppedni. Egy ideje már nagyon odafigyelek arra, hogy visszább vegyek, ne legyek ilyen, de nem mindig sikerül. Viszont már így is elég látványos a fejlődés.

júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!