Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos férfiak miért nyomuln...

Bizonyos férfiak miért nyomulnak foglalt nőkre?

Figyelt kérdés
Tudatában vannak annak, hogy a nő foglalt mégis nyomulnak rá. A nő elutasítja, mégis folytatják a nyomulast.

júl. 20. 18:53
1 2 3
 1/23 Antiszociális lény ***** válasza:
83%
Mert parasztok.
júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
9%
Ezek a férfiak gondolom mind hithű, fehér keresztyének....vagy nem????????
júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Noren!

Most miért kell idekeverni, amit idefirkáltál?

júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
11%
Szerinted ezt nem a cigóink csinàljàk, hadd kérdezzem meg?
júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
#4 Nem a 3-as és nem az Antiszociális lény vagyok, de nem, ezt nem 'a cigók' csinálják, hanem a hímnemű emberi lények. Én sajnálom a legjobban, hogy így van, de így van.
júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Antiszociális lény ***** válasza:
77%
Nekem egy volt osztálytársam folyamatosan foglalt lányokra hajtott, mindig is. Aztán csodálkozott, hogy mindig seggel veri a betont amikor az ilyen lányok kihasználták és lehúzták, majd visszamentek a barátjukhoz. Mert igazán nyomulni persze akkor kezdett amikor épp mosolyszünet volt a lány kapcsolatában. Mindig is gusztustalannak gondoltam ezt.
júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Antiszociális lény ***** válasza:
76%
(és persze magyar származású ember, szóval nem, nem csak a cigányok csinálnak ilyet, hanem a buta parasztok.)
júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Amiert rengeteg no is ugyanezt csinalja. Siman lecsapnak a foglalt pasikra, mint gyongytyuk a takonyra. Oda se neki, gatlastalanul uzik az ipart, az osi mesterseget, magas fokon toljak a mufajt. Csak, hogy szalonkepes legyen a jellemzesuk... ;-)
júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, azok nem férfiak, hanem primitív ösztönlények, akik az ágyékukkal gondolkodnak!
júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Akkor kimondom: a knrvajó szex miatt. Aki kikúr a házasságából, az valószínűleg régóta éhezik - mindegy, hogy férfi vagy nő.
júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!