Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Divat lett kövérnek lenni?

Divat lett kövérnek lenni?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy 120 kilós 🐋nák mennek az utcán kutyával fagyiznak haspóló meg picsa nadrágba 🤮
2024. júl. 19. 11:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
27%
LácÍ! Foggyá le!
2024. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, de még mindig a karcsúság és az egészség a divatos, nem pedig a szétfolyó, elhízott, ronda és beteges test. 😁
2024. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
23%
Én akkor se híznék el, ha én lennék az utolsó sportos, feszes, szexi nő a Földön :D Akinek ez tetszik, az beteg agyilag. Egészségtelenség netovábbja.
2024. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%

Nem divat.

Helyette úgy nevezném, hogy egyre többen esnek bele valami ördögi körbe, ami elhízáshoz vezet. Sok evés, kevés mozgás. Elszaladnak a kilók, utána már nehéz visszaváltozni. Valami jó gyógyszer kellene, ami könnyebbé tenné a fogyást. Aki egyszer lefogyna, valószínűleg többé nem engedné el magát.

2024. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
27%
#15 nem gyógyszer kell, elég lenne nem lustának lenni. Engem már az zavart, mikor 1-2 kg túlsúly feljött, el nem tudom képzelni, hogy jut el valaki 10+ kilóig…mérhetetlen lustaság kell ehhez. Alapból az szomorú, hogy sok ember életének nem szerves része a sport. Olyan fontos kéne legyen, mint a levegővétel.
2024. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
56%

Sok összefüggést nem értesz még, - csak a mantrádat loop-olod itt éjt nappallá téve!

Léteznek keringési rendellenességgel küzdők, szívbetegek, ízületi betegek, idősek is - a ténylegesen lusták mellett, akiknek ha tetszik, ha nem, joguk van lustának lenni, lehet nem az az első vagy második problémájuk, hogy a 12 órás műszak után ha sikerül összesöpörni a gyerekeket és haza tántorogni, lemenjenek akármennyi időre is csak azért, hogy egy vadidegen embernek felelhessenek meg!

Tudom, simán a vágóhídra küldenéd a feleségemet is, mert olyan szinten betegek az erek a lábaiban és szét van menve a térdkalácsa, hogy 30 méterenként meg kell állnia pihenni még vízszintes környezetben is, - de majd megpróbálom agitálni miattad, hogy menjen, és kocogjon le minden nap 50 km-t... Nem minden fekete és fehér, - ember!

2024. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
#17 jaj ember nyilván aki betegség miatt nem tud sportolni, az más téma🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️Most ez olyan mintha azt állítanád, hogy én azt várom el, hogy a tolószékes emberek is járjanak futni😂Nyilván azokról beszélek, akik tudnának sportolni és kevesebbet zabálni, de túl lusták. Ez a kövérek olyan 70%-a. Nem kell azokra kisarkítani, akik betegség miatt nem képesek mozgásra.
2024. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%

#17

Én nem az a válaszoló vagyok, de reagálok arra, amit írtál.


1. a betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2. a magyar emberek többsége nem betegség miatt elhízott, hanem az egészségtelen mozgásszegény életmód miatt. Tehát, többet esznek, mint amennyire a szervezetének szüksége van és lusta mozogni.

3. a kalóriadefficit fogalmát se ismerik sokan, szerintem a túlsúlyos feleséged se (vajon ő hány kalóriát eszik meg egy nap?)

4. a magyarok híresek a kifogáskeresésről (" lehet nem az az első vagy második problémájuk, hogy a 12 órás műszak után ha sikerül összesöpörni a gyerekeket és haza tántorogni, lemenjenek akármennyi időre ") Időd mindig arra van, amire akarod, amire szánsz. Ha nektek nem fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód, akkor majd a körülmények rá fognak titeket kényszeríteni, pl. majd az orvos megmondja.

5. Az vagy, amit megeszel.

6. “Ha nincs időd az egészségre, lesz időd a betegségre!” tibeti mondás

„A test a élek temploma”

2024. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

Pont hogy nem fájna sok ember térde, ha eleve se hízott volna meg. Kisebb súllyal kevésbé fáj. Az első 10 kg-nál kellene észbe kapni. Nem szívbetegen kell hegyet mászni, hanem kevesebbet enni, sétálni, amennyit lehet.

És nem, a kövérség nem divat, csak a soványakat cikizni.

2024. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
#20 hát ezaz, legtöbbször pont a mozgásszegény életmód és a túlsúly miatt alakul ki ez a sok betegség.
2024. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!