Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha havi nettó 9 millió forint...

Ha havi nettó 9 millió forint lenne a fizetésed, mire költenéd?

Figyelt kérdés
Tehát az adózás utáni tiszta bevételed, havonta ennyi érkezik a számládra, milyen életed lenne? Milyen szokásokat vennél fel, amiről most csak álmodsz? Minden nap 5 csillagos étteremben reggeliznél, ebédelnél, vacsoráznál? Minden héten lecserélnéd a gardróbodat? Tényleg, mire lehet költeni ennyi pénzt?

júl. 16. 21:56
1 2 3
 1/23 Antiszociális lény ***** válasza:

"Minden nap 5 csillagos étteremben reggeliznél, ebédelnél, vacsoráznál"


Inkább fizetnék egy olyan Séfnek akinek már van pár csillagja, vagy az éttermének, hogy tanítson meg főzni olyan szinten amivel helyt tudok állni egy hasonló kaliberű helyen. :D


Meg utazgatnék össze vissza és persze lenne kb 20+ állatom.

júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Hát, biztosan nem cseszném el...


MEgvalósítanám, amit szeretnék otthon terén, illetve többet jótékonykodnék.

júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Minden kiégett ismerősöm tanfolyamokra járna, hogy újra megtalálja az életcélját, ami örömet okoz neki.

A legjobb barátnőmet befizetném mindegyikre, amelyik tudom, hogy érdekli.

Vennék egy picike házat, picike kerttel.

júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
15%

Mivel alkesz vagyok, innék.


A testvéremnek, unokaöcsémnek adnék belőle, az fix.


Emellett vennék dolgokat 🤑🤡

júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Én egyáltalán nem élnék másképp mint most,annyi hogy soha többé 1 percet nem dolgoznék..utálok utazni,nem is érdekel semmi a világban..ráadásul soha nem voltam nagyravágyó,így szerintem a netto 9 millióból 8.7 milliót macskamentő alapítványoknak adnék.
júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Vennék egy rendes családi házat és autót, sorban javítgatnék a külsőmön. Szokás amit felvennék, hogy rendszeresen járnék körmöshöz és pedikűröshöz. Kb 3/4 évente újratetováltatnám a szemöldökömet. Havi 1 helyett gyakrabban rendelnék kaját, mert főzni abszolút nem tudok.
júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a munka amiért ennyit fizetnek. Ha 0-24-ben dolgozni kell érte akkor nincs időd élvezni a fizetésedet. De tételezzük fel, hogy sok szabadidőd van munka mellett. Meg venném minden fajta bicikliből a legjobbat. Monti, outi, túra és nekiindulnék Európa legszebb bringaútjainak. Évi 10 ezer kilim tuti meg lenne, minden másra szarnék.
júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Befektetném a nagy részét, hogy 2 év múlva ne havi fizetésért kelljen dolgoznom másnak.
júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik lehetséges opció az, hogy felvásárolnám a falvakat, a falvakban szinte az összes ingatlant. Majd a felújítások után eladnám őket drágábban.
júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Semmi különösre. Csak gyűlne a számlámon
júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!