Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra idegesítő ha egy...

Számodra idegesítő ha egy ember előtted megy az utcán és megáll, hogy te menj előtte?

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt?
júl. 14. 09:30
1 2
 1/15 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Mert zavarja őket, ha megy valaki mögöttük.
júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert biztos bizalomgerjesztő kinezeted van és nem akarják hogy hátulról leüsd őket és kirabold
júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl azért szoktam előre engedni, mert nagyon lassan tudok csak járni újabban. Engem halálra idegesített anno amikor az idősek ott totyogtak előttem, én meg haladtam volna normál tempóban. Most én vagyok az, aki totyog, bár korban még nem olyan öreg, így ha érzékelem, hogy valaki mögöttem haladna, akkor előre engedem.
júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 pont az ilyenek szokták ezt csinálni mint te. Ha egyszer valaki ilyet csinál megjegyzem az illetőt és a lehető legmesszebb elkerülöm, mert nem szeretném ha elkezdene kiabálni, hogy ki akarom rabolni. Ilyenkor nem velem van és a kinézetemmel a probléma. Hanem az ilyenek mint te is vagy mentálisan betegek.
júl. 14. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy a mentálisan beteg ha már az is zavar hogy jön,megy vagy megáll előtted egy random ember.
júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert utálom amikor 2 centire van tőlem mert sietne de nem képes megelőzni és közben meg a telefonjaba is obegat

Ilyenkor megállok azt had menjen

júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak azért zavar, mert én általában lassan sétálok, nem szoktam sietni, szóval ha előre enged, azzal annyit ér el, hogy megelőz újra vagy totyog a nyakamban. Ugye ez általában akkor fordul elő, amikor még egymáshoz közel sétálunk, pl most szálltunk le a buszról vagy értünk át a zebrán stb és még mögötte vagyok, ő meg azt hiszi haladnék, de én krvára nem sietek sehova (időben indulok el mindig), szóval tök feleslegesen enged előre.
júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem fél az ilyen, de ő se tudja, hogy mitől...
júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy csak fingani kell neki és nem akarja, hogy kapjál belőle.
júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nagyokat lépek testméreteimből adódóan és sokszor alapból sietek is, szóval én örülök neki ha észreveszi és elenged. Jobban utálom amikor le kell mennem a fűre a fehér cipőmmel azért, hogy ki tudjam őket kerülni mert elfoglalják az egész járdát.
júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!