Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az ismertségi...

Van olyan ember az ismertségi körödben, akinek csak megszületni volt nehéz?

Figyelt kérdés
Tehát boldog élete van, nincs semmi problémája, gondtalan élete van.

tegnapelőtt 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akad egy pár
tegnapelőtt 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Van, de nem cserélnék vele.
tegnapelőtt 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Irigylem az ilyen embereket.
tegnapelőtt 10:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkora igazságtalanság, hogy egyeseknek minden megadatott, gazdagság, hatalmas nagy jólét, családi béke, kiváló egzisztencia stb.. Míg mások csak nyomorognak. Rohadtul nem igazságos.
tegnapelőtt 11:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Én meg csak évek óta szívok ebben az életben, pedig nem érdemeltem ezt.
tegnapelőtt 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdemes ezen rúgózni, te tegyél meg mindent, hogy jobb életed legyen, a többi nem számít. 🙂
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nekem elegem van, hogy egyeseknek alanyi jogon jár a gazdagság, a jólét, a békesség, én meg ezekből egyiket sem kaptam meg.
tegnapelőtt 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Piszok gazdagok a szülők. A srác végig puskázott az érettségiig minden dolgozatot, az érettségijét fogalmam sincs hogy szerezte meg, aztán egyetemre ment, azt is elvégezte. Gondolom megvették neki. Már saját cége van, ügyvezető igazgató. Rengeteget utazott régen is és most is, már bejárta az egész világot kb. 32 éves. Egy undorító, bunkó kis senkiházi. Ha a szüleinek nem lett volna pénze, sehol nem tartana. Régebben mikor iskolába jártunk mindig behúzott mindenkit pénzzel, akit csak tudott. Tipikus példája annak, hogy akinek sok van, annak még több kell.
tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy gazdag és nincs támogató, szerető családod, akkor csak egy szenvedés az élet.
tegnapelőtt 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van/volt ilyen ember távolibb ismerősök közt. Meg ilyen osztály-, és szaktárs is.

Osztálytársnak már akkor megvolt a fix munkahelye egy nevesebb vállalkozásnál, mikor még érettségije sem, nemhogy diplomája lett volna. Szaktárs nagyszüleinek pedig nagy presztízsű vállalkozása van, ami kiemelkedően népszerű és elismert nemcsak a régióban. Mindkettejük, akikről írtam, eléggé sokszor ejtettek el lenéző megjegyzéseket felénk, akiknek ilyen dolgok nem adattak meg, tanárok is máshogy álltak hozzájuk, szóval nem volt mindig kellemes.

Bevallom, a kapcsolatrendszerüket, bizonyos lehetőségeiket tudtam irigyelni. Bármennyire nem szép dolog ez.

tegnapelőtt 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!