Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért nem tud a...

Néhány ember miért nem tud a másikkal normálisan beszélni, aki nem szimpatikus neki? Miért kell nekik flegmának, undoknak lenni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet mindenkivel normális hangnemben beszélni, ha nem tett az illetővel semmi rosszat? Legyen az akár fiatal vagy idős. Nem kell puszipajtásnak lenni. Ilyen családban is előfordulhat.

jún. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki nem szimpi, nem fogok vele jópofozni és ennyi.
jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De legalább egy normális hangnem jó lehet
jún. 23. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, egy alap udvariasság mindenkinek jár. (pl. ahol élek, ez így van, igaz, külföld).
jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van
jún. 23. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban gondolkoztam ugyanezen. A párom családjában van olyan, aki engem nagyon nem kedvel (és most finoman fejeztem ki magam). Kb épp, hogy le nem köp, mikor találkozunk, pedig nem is ismer. Interakciónk nagyjából a köszönésig terjed. Eleinte próbálta a páromat ellenem hangolni, de ahogy ez nem sikerült, azóta csak tartja a távolságot a páromtól is.

Én ennek ellenére normálisan viselkedek vele, annyi, hogy kerülöm, mert azért annyira hülye nem vagyok, hogy házhoz menjek a ...tudjátok miért. De én sem értem, miért kell pofákat vágnia, ha meglát, miközben simán csak ki tudunk térni egymás elől, pár évente egyszer, ha látjuk egymást, akkor sem kell együtt csinálnunk semmit, szóval igazán túltehetné magát azon, hogy nem vagyok neki szimpatikus.

jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna sokan felsőbbrendűnek érzik ma magukat.
jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, mindenkinek jár az alapvető udvariasság, tisztelet. Ehhez, szerintem, kell is egy bizonyos EQ szint, meg érettség is, de lehet önkontroll hiánya is.

Rengeteg emberrel találkozunk az életünk során, sőt, mindennap, persze, hogy nem lesz mindenki szimpatikus, de ez akkor sem mentség arra, hogy nem tudnak páran normálisan a többiek felé fordulni.

jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!