Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mik azok a dolgok amik...

Lányok mik azok a dolgok amik miatt örültök hogy nőnek születtetek és nem férfinak?

Figyelt kérdés
jún. 7. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Határozottan több az agysejtünk :)
jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
29%

Ha rosszul nézek ki, sminkelhetek és már jobban is nézek ki.

Szeretem a szép körmöket, a hosszú ápolt hajat, a női ruhákat.Anya lehetek. Bár nőnek sokkal nehezebb lenni , mint férfinak, de nem cserélnék soha. Nem értettem soha azokat a nőket, akik nem akarnak nőiesek lenni!

jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
28%
Szeretek sminkelni és ha férfiként tenném, lenne olyan barom, aki megverne. Illetve örülök, hogy nem vagyok szőrös és nem kell 1-2 naponta borotválkoznom.
jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Hogy jó nagy farkakat szopizhatok. És még el is tartanak cserébe.🙂
jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Katona Dius ***** válasza:
33%
Alacsony vagyok, de kompenzálhatom magassarkúval. Más nagyon nem jut eszembe :D
jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem gyökeresen eltér a fiúk és a lányok nevelése, teljesen más életfilozófiát tanítanak a két nemnek. Határozottan hiszem, hogy ha olyan nevelést kaptam volna mint amit a fiúk kapnak (vagy nem kapnak), akkor egy életre infantilis, önközpontú nyomorék lennék.


+ nem kéne farok.

jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
4: 🤣🤣🤣
jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem nagyon van ilyen.

Mármint tényleg,Magyarországon 2024-ben nőnek lenni óriási szívás

jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
33%
Bármikor törvényesen megölethetek férfiakat. Elég csak annyit mondani, hogy 100 évvel ezelőtt megerőszakolt, zaklatot és lemészárolják, kivégzik, meglincselik, mielőtt annyit mondana : he ?
jún. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Hogy nincs tesztoszteron túltengésem, tudok aggyal gondolkodni a nemiszervem helyett és nem a szex körül forog az életem.

De ezen kívül nincs semmi, ha az átlag mindennapi dolgokat nézem, mindkét nemnek kb ugyanannyi előnye és hátránya van, nőként azért jobb talán, mert elfogadottabb, hogy érdekelnek régen férfiasnak mondott dolgok is, míg a férfiakat még mindig lebzizzák, ha nőiesebb témákkal foglalkoznának. Pl van 1-2 műkörmös srác, biztos kapják az ívet, míg ha én mennék el autószerelőnek, kevesebb beszólást kapnék.

jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!