Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még fent valaki rajtam...

Van még fent valaki rajtam kívül, aki nem tud aludni?

Figyelt kérdés
Hogy próbáltok elaludni?
máj. 31. 00:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

34


Szóval akkor az egy személy... Ismerős, volt egy olyan kérdés, ami a nem kávézókról szólt. Én leírtam, hogy kávézok, de elfogadom azokat is, akik nem kávéznak. Nincs azzal semmi baj, hogy valaki ezt szereti valaki azt. Erre full lepontoztak. Ha kedves és megértő vagyok a mentális egészség témában és próbálnék tanácsot adni, amik nekem is beváltak, van úgy, hogy lepontoznak. Úgy értem, hogy nagyon... Én ezt nem értem, az is baj, ha az ember elfogadó?

jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Mai világba már minden baj
jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

#41

Abszolút ugyanígy jártam én is, meg ilyen dolgokban, helyzetekben, kérdésekben ugyanezeken a véleményeken vagyok én is, mégis mindig pirosba kerülnek az ilyen válaszaim.

Szerintem a tag esetében nem azzal van a gond, hogy így viszonyulunk a témákhoz, hanem az, hogy ő az ellenkező álláspontot képviseli, és nem tetszik neki, hogy nem egyezik a véleményünk, amit így fejez ki. Vannak emberek, akik ilyen téren nem valami rugalmasak.

(#34 voltam)

jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!