Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire lenézendő, ha...

Miért ennyire lenézendő, ha valakinek műkörme/tetovált szemöldöke vagy műszempillája van?

Figyelt kérdés

Most láttam egy Facebook csoportban ezt a kérdést, hogy jelentkezzen, akinél egyik sincs. Sokan büszkén írták, hogy nekik egyik sincs, csak fodrászhoz jár, a többi nem érdekli.

Miért lesz valaki műnő azért, mert a 3 közül az egyik vagy esetleg mindhárom meg van neki csinálva?

Nekem 4 éve műkörmöm van, mert csomó idő volt, amíg szépre megcsinaltam magamnak. Így mindig ápolt és szép, ráadásul tök jó fej körmöshöz járok. S-és, ízléses körmöm volt, most éppen csak gellak a babám miatt, de sokkal szebb és ápoltabb, mint némelyik akiket,, nem érdekel a tobbi csak fodrászhoz jarok".

A szemöldökömet mindennap meg kell rajzolnom, mert nagyon hiányos sajnos, én örülnék a legjobban, ha nem kéne, de szemöldök tetoválásom is lesz, ha már nem fogok szoptatni, mert ez is csak időt vesz el.

A sogornomnek műszempillája van, de semmi sminket nem visel, teljesen mértékben termeszetesen néz ki.

Miert vannak ezek kategorikusan elitelve, és miért kell buszkeseg legyen, ha valakinek nincs?

Eddig ez eszembe sem jutott, hogy ez ekkora dolog. Szerintem mindenki úgy jó, ahogy érzi magát, miért kell gerjeszteni az ellentétet?



máj. 22. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem taszít, egyik sem de van amikor túl sok. Vannak nők, akik nem sminkelnek és ékszereket sem hordanak és mégis nagyon jól néznek ki és vonzóak minden nélkül.
máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem nézem le, sőt általában szexinek tatom. Persze csak akkor, ha jól néz ki.

Szerintem akik lenézik, azok sokszor irigyek.

máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Fenét.

Csupán van izlésünk, és nem vágyunk mű csajra.

máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire kéne irigynek lenni? Akinek tetszik az rakat. Akinek nem tetszik, nem rakat. Ezek azért nem elérhetetlen dolgok.
máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy szépen megcsinált műköröm nagyon mutatós és különleges, és semmi lenézendő nincs benne (ahogy a műszempillában és a tetovált szemöldökben sem). Én emlékszem régen annyira tetszettek anyukám és a nővérem műkörmeik, hogy mikor leesett nekik elraktam :D
jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs. Egyébként nem nézem le akinek igen, nekem is volt régen évekkel ezelőtt műkörmön, póthajam és szempillát is csináltattam néha. Szerintem ma már ezek általános dolgok, az emberek megszokásból megcsináltatják mert hozzászoktak, annyira nagy pluszt nem ad hozzá a megjelenéshez. A póthaj (keratinos) pl teljesen tönkre tette a fejbőröm és van ahol nem úgy nő már a hajam miatta, de néha még most 6 év után is sóvárgok érte. Pedig iszonyat kényelmetlen. Ugyanezt gondolom a műkörömről is, a szempillát meg egyenesen nem tudtam elviselni magamon. És akkor még vissza is kell járni X hetente újra rakatni ezeket, ami nekem egy kín ott ülni/feküdni egy helyben valahol. A tetovált szemöldök nem tetszik, de egész jókat tudnak ma már csinálni és akinek nincs, annak mondjuk kényelmesebb, mint mindennap megrajzolni. Szerintem abszolút nem gáz ez sem, ahogy semmi sem az ízlésesség határán belül
jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!