Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, ami valaha eszedbe jutott?

Figyelt kérdés

Van már saját családom, férjem és gyerekem, de anyukám élete úgy alakult, hogy velünk él és ez sokszor nagyon terhes számomra, megviseli a házasságomat is stb. Egy gyengébb pillanatomban azt kívántam bárcsak meghalna, mert könnyebb életem lenne nélküle. Szörnyű bűntudatom van azóta, valójában nem érdemli meg, hogy a saját gyereke ezt érezze iránta.

Nektek volt már olyan gondolatotok, ami őszintén megdöbbenetett? Sose gondoltam volna, hogy én egyszer ilyen kegyetlen és önző dologra leszek képes gondolni.


febr. 4. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős anyukád? Önellátó? Nincs rá lehetőség, hogy különéljen?

Ha nem is teljesen önellátó, nem tudnátok a közelben szerezni neki egy kis mini garzont?


Az én édesanyám is így volt és már az agyamra ment de találtunk neki pár száz méterrel arrébb egy mini garzont és azt béreljük neki. Persze tudom mai árak mellett nem mindenki teheti meg.


Mondanám még az öregotthont mint lehetőséget ha idős anyukád de azt is fizetni kell, plusz volt szerencsém mentős múltamból megismerni az idős otthoni ápolókat.... Inkább nem kommentálom.


Igen, gondolunk néha olyanokat amit nem sokkal rá megbánunk. Én is voltam már így. Mindenkinek van stresszesebb időszaka amire előbb-utóbb így reagál az ember, ettől nem vagy rossz.

febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló, mint neked. Nagymamám nem annyira érti már, ha rá szólnak, hogy ne csináljon valamit, hogy az miért rossz és tovább is csinálja. Az unokaöcséimmel is durván bánik, bár mostanában annyira nem. Nem rosszból, csak nem érzékeli, hogy nem jó a gyerekeknek, ha pl lefogja őket és megpuszilja, vagy ha csúnyán beszél előttük. Megkérdezte tőlem kb fél éve hogy nem akarok e gyereket mostanában. Mondtam hogy nem, majd kb 3 év múlva. Mondta, hogy de addigra ő már lehet nem lesz. Akkor arra gondoltam, hogy lehet jobb is, mert akkor az én gyerekeimmel nem fog így viselkedni, mint tesóm gyerekeivel. Na azóta annak szurkolok, hogy legalább az első gyerekem születését megérje.
febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
53 éves, teljesen önellátó, simán élhetne egyedül, de képtelen rá. Mikor úgy volt, hogy bérel külön egy kis lakást képest volt belebetegedni, hogy költöznie kell. Hatalmas mártír, és sajnos anyagilag is vannak problémái. Szeretem, de az őrületbe kerget ezzel a hozzzáállással, hogy Ő inkább meghal, mint egyedül legyen. Egy ilyen kijelentése után gondoltam azt, hogy akkor haljon meg, mindenkinek jobb lesz.
febr. 4. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Több generácio egy fedél alatt nem igazán müködik. Valakinek mindig engedni kell.
febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom gyerekként előfordult és volt, hogy olyanoknak akartam rosszat akik engem sosem bántottak és időnként elő is fordult, hogy szándékosan rosszat is tettem néha egyesekkel de az okát nemmtudom amikor ők nem bántottak engem

Talán alapvető sértődési vagy rasszista jellegű probléma lehetett de kinőttem már később tinédzserkoromra

Sok ember csak egyszer sértődik meg utána nem képes leállíttani magát és úgy csinálja mintha meggyilkolták volna pedig csak egy beszólást kapott

Nyilván nem esik jól megvágja az embert lelkileg a dolog de azért nem kell népirtásba átmenni egy beszólásért

Nem egészséges több generációnak egy házban - lakásban lakni: ha megoldható építsetek külön házrészt vagy más családtagoknál elhelyezés vagy öregek otthona

febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Magasrangú jóistenek ketten voltak ők voltak a han. Azért gyártották azokat , hogy furkaljak a többi hant, az az a testvéreiket ,mert nem tartották be a magyar törvényeket. Nem irányítani akartak Babilonban csak furkalni. Gondoltak csinálnak rosszat, mert ha azt a keveset furkaljak Babilonban akkor mindegyik érezni fogja. Csak a természet törvényeit és éghajlati viszonyokat nem vették figyelembe, mert azt hitték hogy a kína közelében ki lakó han is olyan kellemes éghajlaton lakik , mint az itteniek. Sokkal többet kellett nekik költeni állati cipő védő munkavedelmi csomagolásra. Ezt a selejtek adójából tudták kifizetni. Ezt tudták a magyarok is. A jelenlegi kínai népköztársaság területén előtte sok JÓISTENT TEREMTETT az igaz. Sok faj alakult meg. A magyarok utaltak is azokat. Bunkók ,loposok, szélhámosok és hasonlók voltak. Ők kereszteztek a Hanokat és a magyarokat is. Nem tudták mit csinálni velük a magyarok , mert csak teremtodtek , és nagyon sok és nagyon gyorsan. A hannok nem aggódtak annyira,mondták hogy már annyian vagyunk mint a magyarok. Most mar nem parancsolnak nekünk. Kémkedtek a magyarok után és meglátták hogy mennyien vannak nem mertek hazamenni, pedig a magyarok meg se öltek azokat csak titokba akartak tartani , hogy mi történt. Ez csak kezdett volt. Kiderült hogy ez egy rossz keresztezodes és hogy menni kell háborúzni. Akkor megtalatak a fő bűnöst, aki kitalálta ezt az egészet hogy mennyenek Indiába pusztítani. Kiderült hogy a rossz magyar volt. A hannak itt 2 fája volt és Babilonban teremtettek a gonosszokkal 5-ot. Azok ott osztodták. Csak Babiloniak szintén fúrtak a Babiloni birodalmat ami azonnal összeesett ,mert ezek nem ismerték a határt és magyarok és a gonoszok nem tudták olyan gyorsan alkalmazkodni, mint ahogy elvartak tőlük a rossz istenek , mert itt mások voltak a természeti törvények. A magyarok és han elindult a saját embereivel , mert a teremtettek nem akartak harcolni, mert cigányok voltak. Ez is egy hiba volt, mert ki kellett volna azokat pusztítani , hogy rájöjjenek ,hogy ki maradt még ott. Így kiderült majdnem hogy azok teremtettek a hunt és a mellékterméke volt a magyar. Egyik sem volt a mi fajunk, mert azok ketten teremtettek együtt 5 féle típust. Ambiciózusak voltak és mindenkit úralmuk ala akárt hajtani. Nem tudtak legyártani egy uralkodót ezért a magyarok szinte mindet elpusztitottak. Azért maradtak meg, hogy a magyarok tudják meg , hogy ZSido irányította azokat aki a szerelmet kipusztitja mindenkiből, hogy így legyenek szexmunkások. Csak pénzért szexelhettek. Egyszerre több fiúval lehet szexelni. Bárkivel szexelhettek akinek volt házastársa. Ez ZSido parancsolta meg orbannak hogy ezt sugaljak a lányoknak, hogy így lehet csak élni.

Ugyan ez a típusú ZSido van Babilonban is ott a szeretet töröltette el. A nemek egymas tiszteletet töröltek el akkor. A GONOSZ akkor fellázadt a Magasrangú jóisten ellen csak kiderült hogy már nincs meg. Ezért megbüntette a hant , mert analisan parosodott vele pedig nincs is végbélnyílása. Leamortizalodott a Magasrangú jóisten így derült ki hogy a magyarok szart se érnek. Most már mindenki tudja , hogy a Fehér Magyar Jó Istennek igaza volt.

febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kiteszem a gyereket a semmi közepén és ott hagyom.
febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!