Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van ez? Régen betegesen...

Hogy van ez? Régen betegesen rajongtam az olyan szagokért mint pl: teafaolaj, benzin szag stb stb…mára ezeket mind meg utáltam, rosszul vagyok tőlük 🤮🤮

Figyelt kérdés
2023. nov. 23. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Változik az ember idővel.
2023. nov. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugye a szélsőséges érzelmek embere lehetsz?

Beteges rajongás majd utálatba fordulás.

Mással is vagy így?

2023. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A genetikailag alapból kívánatosnak kódolt érzést kiváltó, de mérgező vegyületekkel szemben idővel averzió alakulhat ki, mert a szervezet kezd emlékezni a késve felfutó rosszullétekre is.


A mindenféle oldószereket már megutáltam, miután eleget dolgoztam velük. Az autóbenzinnek nagyon gyenge a szaga, ezért manapság már hatékony odorálószereket raknak bele.


Nálam például a mesterséges édesítőszereknél alakult ki az, hogy a cukortól eltérő árnyalatnyi ízkülönbségtől is már undorérzetem van. A gyártók ezt szőlőcukor adagolásával próbálják elnyomni, de sajna az már kalorikus és semmiképp se tudnak így hosszabb távon átverni. A répacukor sohase vált ki bennem averziót - pedig tudom, hogy a túlsúly sem egészséges.

2023. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha esetleg volt COVID-os az ember, akkor aa szaglás megváltozhat. Nekem pl.: a dízel-kipufogógáz volt érdekes sokáig, de ma már nem az.
2023. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!