Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudatosan manipulalom az...

Fanni818 kérdése:

Tudatosan manipulalom az embereket ez baj?

Figyelt kérdés
Próbáltam már erről a szokást le küzdeni de nem megy és őszintén be valava imádom is, hogy a szavaimmal tudom mozgatni a dolgokat az emberek gondolkodását megfordítani irányítani őket, vagy bűntudatot ébreszteni bennük. Azzal hogy azt csinálom fiatal korom óta tisztában vagyok, viszont most hogy többen is a fejemhez vágták kezdem észre venni hogy ez nem feltétlenül normális. Pszichológushoz kellene mennem ezzel vagy ez még nem ok erre?

2023. nov. 20. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Elég nagy ok rá, de ezt nehéz lesz javítani, ha eddig sem érezted át mekkora sz-rt okozol másoknak. Előbb-utóbb a maszkod lejön és átlátnak rajtad, ilyen témában tapasztaltabb embereknél elég hamar eltakarodsz a képből.
2023. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked nem baj, hogy egy idő után teljesen egyedül maradsz egyetlen normális emberi kapcsolat nélkül, akkor maradj továbbra is egy ilyen kis görény.
2023. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Inkább aza gond, hogy túl sokat képzelsz magadról.


Amit leírtál, az kizárt, hogy egyben megfeleljen a valóságnak. Igen csak felnagyítod a valóságot, hogy az egódat hízlald.

2023. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én letesztelnélek.

Amúgy, ha majd az állatokat leszel képes így manipulálni az lesz nagy dolog.

2023. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Miben nyilvánul meg a manipuláció? Csak a faszikat, vagy nőket is?

Lehet a kisugárzásod teszi...

Így nem tudom.... látatlanban.

2023. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Megint egy kislány, aki előadja nekünk, hogy ő micsoda badass végzet asszonya. A valóság ennek a közelében sincs.

Múltkor is volt itt valami tinilány, aki állítólag szadista és neki ez mennyire bejön, mert "megtöri" az embereket.


Ja. Persze.

2023. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ezzel semmi probléma, teljeen normális egy pszihopatánál, hogy kihasználja, tárgyként kezeli az embereket.
2023. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem neked alami stratégiai játékot kellene játszanod, vagy valóságshow-ba menni, vagy játékprogramozónak menni és ott kamatoztatni ezt a tulajdonságodat.

Amúgy igen, pszichológus segíthet vagy az is, hogy amint észreveszed magadon, hogy valakit elkezdenél manipulálni, egyből leállsz és más megközelítéssel mész neki a dolgoknak.

2023. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ha valaki jopofizasbol egyetert a hulyesegeiddel, amit mondasz neki, nem azt jelenti, hogy el is fogadja es internalizalja a "manipulaciodat"... vagy a masik emberen is van ilyen-olyan maszk, a szemelyiseg perszona resze, amit talan megvaltoztathatsz ideiglenesen, de ez attol meg nem manipulacio. :DD

Van ilyen ismwrosom, ezt gondolja magarol, hogy jol tud manipulalni, de nagyon faraszto szemely, de kb mindig az "eszehez merem", amiket mond.

2023. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
86%
Mindenki manipulálja az embertársait, kérdező. Ki jobban, ki kevésbé. Már gyerekkorunkban megtanuljuk, s tudat alatt felnőttként is ehhez folyamodunk, ha kifogytunk a bevethető érdekérvényesítő eszközökből.
2023. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!