Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miért zavarja több nő...

Mégis miért zavarja több nő ismerősömet ha férfiként Vajna Timiről mesélek nekik? Most épp hogy lehet túl vannak a barátságon Arnival. Féltékenyek lennének rá?

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 14:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

"ha egy nő vonzó és sikeres."


És ebből nevezettre valamelyik jelző igaz lenne?

2023. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Én nem bánom, hogy nem kellek dísznek egy nyugdíjas papi mellé. Cserébe én és a hasonló korú férjem is szépek és sikeresek vagyunk. Gondolom te nem, kérdező, hogy hírességek élete ilyen szinten leköt.
2023. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

"8-as mégsem te kellesz Arninak. :)"


Kell a fenének egy 70+os nagypapa. 🤣😅

Nincs komplexusom. 😉

2023. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Azt mondod sikeres vagy? Mi az a siker? Mi a siker titka?


Ahhoz, hogy sikeresek legyetek, ahhoz kevés az ösztöndíj. Azért nagyon sokat kell tenni. Elsősorban dolgozni kell mindig, folyamatosan. Munka, munka, munka. Mert a tanulás is munka, nem is kicsi. De a tanulással el tudjátok azt érni, hogy sikeresek legyetek.


Persze ahhoz még nagyon sok utat meg kell tennetek. És nem lesz egyszerű, azért előre mondom. Lesznek akadályok, lesznek sikertelenségek, lesznek sikerek, kisebb-nagyobb sikerek, de az igazi az, amikor eléritek a legnagyobb sikert az életetekbe. Azt nehéz megfogalmazni, hogy mi a legnagyobb siker az életetekbe, a munkátok, a családotok, ezt nehéz azt hiszem még így eldönteni, ebben a korban.


Valaki egyáltalán a bátortalansága miatt nem tud az életbe sikert elérni. Úgyhogy ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!


Az életről sok mindent gondolok én jómagam is. Azt hiszem, elmondhatom, hogy sikeres vagyok. Persze azért ehhez sokat kellett tenni, hogy sikeres legyen az ember. És nem úgy kell megélni, hogy ez egy felsőbbrendűséget okoz az embernek. Nem, ugyanolyan polgár vagyok, ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más, azt gondolom. Az más kérdés, hogy jó érzés, ha az ember sikeres, és jól mennek a dolgai, de azt gondolom, azért ez kevés. Tehát az élet az nem csak erről szól.

2023. nov. 16. 15:31
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
Ja kérdező, te vagy a Timike személyesen? Nem sütsz nekem egy fánkot?
2023. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%

Idézőjel hol marad? Ne a sikeremberek szövegét add elő, mintha te költötted volna.

[link]


Feltűnőbb nem is lehetne a troll szándék.

2023. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, mint már említettem a 8-as válaszomban a MUNKÁMBAN vagyok sikeres, nem tanulok, hogy az ösztöndíjra szoruljak. 🤦😅
2023. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát kérdező, köszönjük szépen ezeket a magvas gondolatokat, igazán jó volt olvasni ezt a mély tartalommal megtöltött tanítást amit a 14-es hozzászólásodban elkövettél. Nem is tudom hogy bír el a hátán a föld egy ekkora korszakos zsenit. Majdhogynem csodállak! :DD
2023. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

nő vonzó és sikeres


egyrészt nem vonzó, másrészt meg nem sikeres. Egy kamu balhéval hírnevet szerzett magának, majd hozzáment a saját öregapjához a pénzért. Nekem ez nem siker, ez kifejezett siekrtelenség, hogy csak így éri el valaki a célját, a minél több lóvét.

2023. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, egy részletet kihagytál a kérdésedből:

Érdekli az adott személyt az, amiről magyarázol neki?


Csak mert akár Vajna Timi, akár űrkutatás, akár a languszták párzási szokásai... nnnnem érdemes olyan dologról hosszan magyarázni másoknak, amik iránt ők nem érdeklődnek. Ha meg konkrétan kijelentik, hogy ezt az infót nyugodtan megtarthatod magadnak, mert egyszerűen nincs rá szükségük, kimondottan goromba dolog folytatni.


Vagy téged talán érdekelnek olyan dolgok.... amik nem érdekelnek?:D Kérdésben a válasz.


Ennek semmi köze a nőkhöz vagy Vajna Timi vonzalmi szintjéhez vagy sikereihez.

2023. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!