Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő szokatlanul bunkó...

Ha egy nő szokatlanul bunkó és hisztisen viselkedik, olyankor lehetséges hogy a menstruálás miatt viselkednek így?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozom, emiatt sok nő kollégám van a munkahelyemen. Az évek során azt vettem észre hogy a kollegináim többségének havonta van egy 2-3 napos időszakuk mikor szokatlanul bunkóak mindenkivel, a vendégekkel lekezelően viselkednek.

2023. okt. 22. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2023. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges. Meg lehetséges még párszáz egyéb indok is.
2023. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van ismerősöm, aki pusztán attól bunkózik, hogy fáradt.
2023. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy nem menzesz alatt, hanem előtte, az ún. luteális fázisban lehet PMS-ünk (premenstruációs szindróma), aminek tünete lehet az ingerlékenység, türelmetlenség. Igen.


Én azt veszem észre, hogy ha eleve rossz passzban vagyok, eleve nem sikerülnek a dolgok stb, akkor a PMS rátesz néhány lapáttal. Sajnos valószínűsíthetően harapós vagyok ilyenkor.



De direkt nem is dolgozom emberekkel.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az általad említetteknek se kellene. Ki tudja. Mindenkinek lehet rossz napja.

De én nem bírnám. Elküldeném a halál f...-ára, miközben feszült lennék és sírnék is esetleg. :'D

2023. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Bárhogy is van, ezt neki inkább ne hozd fel, és főleg ne kérdezd meg tőle. Csak még rosszabb lenne a helyzet.

Ja és ha havi visszatérő pár nap a nőknél, akkor még ez is simán lehet. Mint ahogy sok más dolog is, nem látsz bele az életükbe épp mi történik. Feszült időket élünk.

2023. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert, ha egy pasi ilyen, akkor arra mi a kifogása? Szorítja a golyót a naci? Ezer féle baja lehet az embereknek, nem a menzesz miatt, csak te akarod erre kihegyezni.
2023. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
A 4es irta le jól. Én nő vagyok. Feltűnően rossz a kedvem néha. Annyira,hogy elkeztem beikszelni azt a pár napot a naptárban,amikor iszonyat szar kedvem van. Mindig menzesz előtt pont 7-10 nappal van. 1 évig figyeltem,tényleg ettől van.
2023. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

7


Igen, sajnos.


Aki nem hiszi, nézzen utána, minimálisan illene értenünk a saját testünkhöz.

2023. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A premens nàlam nagyon durva, hozzàm szòlni se lehet,idegroncs vagyok. De ha csak èhes vagyok az is ràm hozza az örületet.
2023. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem semmi fizikai bajom nem szokott lenni,nem fáj semmim testileg. De lelkileg...kikészülök. abban a pár napban minden idegesít. És TUDATOSAN szoktam készülni,hogy ne legyek ideges,ne bántsak meg senkit stb abban a pár napban. De nem sikerül. Olyan veszekedéseim szoktak lenni mindenkivel,hogy az durva. Egyszerűen nem bírom visszafogni magam.
2023. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!