Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megírjam neki a véleményem,...

Megírjam neki a véleményem, vagy pedig ne pocsékoljam rá az időm? Más tanácsot is írhattok!

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm beszélgetni akart velem, beszélgetés közben megalázó megjegyzéseket tett rám, némelyiket viccesen tálalva. Ez meglepett, nem gondoltam, hogy ő ilyen, ott kellet volna hagynom. Sajnos lefagytam, nem tudom, miért nem hagytam ott.

2023. szept. 17. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megírhatod neki, hogy ezért és ezért nem szeretnél vele többet beszélni, ne is keressen.
2023. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamint kissé stresszel az, hogy ha esetlegesen máskor is ilyen szituációba kerülök, megismétlődik. Vagy mindig készenlétben kellene lenni? Az paranoid, vagy realista hozzáállás lenne?
2023. szept. 17. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg meg egyszer betalálna, ne reagálj rá. Se pozitívat, hogy pl díjazod, se negatívat, hogy mondjuk idegesít. Tégy úgy mintha akármit is csinalna, teged egyaltalan nem mozgat meg. Ha esetleg a reakciódert csinálja, hogy abból taplálkozzon, hogy pl felidegesít vagy zavarba hoz stb, akkor ha sorozatosan nem tud reakciót kicsikarni belőled, abbahagyja, mert rájón hogy felesleges.

Bagyon nehez, meg kb hat méteres kőfalat kell emelned magad köré. De nekem ez anno suliban bejött, mikor csesztettek. Ha esetleg hasonló a szitu.

Meg persze ha ilyeneket csinál ne keresd a tarsaságát, bar szerintdm amugy se keresned ezek után ha rosszul esett.

2023. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért viselkedett Veled így? ???
2023. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vonzod az ilyen eseteket, lehet hogy tudatalatti igényed van rá.
2023. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: ilyen nincs.
2023. szept. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!