Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is v a n olyan kollégáj...

Másnak is v a n olyan kollégája, aki jelenlétében feszülteb, egy másikkal meg nyugodt, felszabadult? Továbbmegyek: kompletten fogyatékosnak érzed magad, ha xy-nal dolgozol együtt? Nem mersz tőle kérdezni stb.

Figyelt kérdés
Új vagyok. Tehát kérdezni muszáj. Ha nem kérdezek, sose fogom tudni, hogy helyes csinálni. Ha kérdezek, esetleg olyan vagy olyan stílusú választ kapok, ami nem esik jól. Nyilván ez sokáig nem tartható, napokon belül vagy jobb lesz, mert beletanulok a folyamatokba, vagy kilépek, mert ennyit nem ér. Csak az érdekel, máshol/mindenhol van ilyen kolléga, rosszabb esetben főnök, vagy van, ahol mindenki társaságában jól esik lenni, nem frusztráló senki?
2023. aug. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyenek mindenhol.

Van az a tipik kolléga aki majd megmutatja, hogy ő milyen okos és jó benne (mellette érzed hülyènek magad. Direkt úgy magyaráz/tanít, hogy bonyolult legyen számodra. Félti a kis pozícióját nehogy kitúrd.

Van aki rendes és tényleg segítőkész. Vele jól el lehet lenni és direkt úgy magyaráz, hogy értsd is. Vele kell jó kapcsolatot kialakítani.

2023. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván...
2023. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt hogy direkt szarul mutatta meg mit kell csinalni, megcsinaltam nyilvan szarul, aztan leugatott hogy szarul csinaltam mert o nem ugy mutatta es meg nekem mondta hogy nem figyelek
2023. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoho... csak ilyen helyek vannak kb. Ha esetleg jó arányban vannak a rendes kollegák (nehezen, de ki lehet fogni ilyet is), akkor is lesz minimum egy bunkó tajparaszt. És úgy ahogy az első írja, ragaszkodj ahhoz, aki segítőkész, a bunkókkal meg 2 lépés távolság, de legyél mindig tisztelettudó és következetes, nehogy lesodorjon a saját szintjére ha belédköt.
2023. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A "buta" kollégák ilyenek. Akiknek 100x elmondtam már, hogy hogy vegyen fel egy hálózati nyomtatót/meghajtót, le is írta magának lépésről lépésre, de 101x-re is megkérdezi + nem tud eligazodni a saját írásán (vagy nem találja)
2023. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

#5

Vagy nem tudsz magyarázni vagy bizonytalan magában az illető és kell neki a helyeslés támogatás.

2023. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek negatív a kisugárzásuk, kellemetlen

a közelükben tartózkodni. Munkahelyen nehezen kerülhető ki.

Szükséges a terelő önuralom, a munkára koncentrálás.

2023. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van/volt/lesz ilyen mindig is. Túl kell ezen lendülni.
2023. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén kezdő vagyok, és körülöttem is vannak mindkét típusba tartozó kollégák. Ilyenekkel, sajnos, mindenhol lehet találkozni, nem hely specifikus, bár megvannak azok a bizonyos munkakörök, ahol hatványozottan vannak jelen a bunkók.


Azt tudom mondani, amit előttem is írtak. Igyekezz inkább a nyitott, segítőkészek felé tendálni, a bunkók felé pedig legyél extra kedves, segítőkész és rendes. Ne hagyd, hogy arra kényszerítsenek, hogy úgy beszélj velük, mint ők veled. Mert ez a céljuk, és utána mennek is tovább, hogy téged sározzanak be.

2023. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!