Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak egy férfi lehet incel?

Miért csak egy férfi lehet incel?

Figyelt kérdés
Olyan gyakori dolog lett a neten az incel kifejezés, de mindig csak férfiakra használják. Mi van a női verzióvál?

2023. aug. 16. 17:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
100x átrágott téma femcelek nem léteznek, a nők libidója reménytelenül alacsony azonban a férfiaknak hatalmas ezért a legrosszabb fiatal! nők találnak párt ellenben egy középszerű férfiaknak nehezére eshet kapcsolat kialakítása a kereslet kínálat aszimetriája miatt. 18/f incel
2023. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A nők libidója nem alacsony. Csak a fejedben az. Ez amúgy se nemtől függ.
2023. aug. 17. 14:49
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
"Az első online közösség, amely az "incel" kifejezést használta, 1993-ban indult, amikor egy kanadai egyetemista, aki csak keresztnevén, Alana néven volt ismert, létrehozott egy weboldalt, hogy megbeszélje szexuális inaktivitását másokkal.[5][29][30][31] Az "Alana's Involuntary Celibacy Project" (magyarul: Alana önkéntelen cölibátus projektje) elnevezésű weboldalt minden nemű emberek használták gondolataik és tapasztalataik megosztására.[5] 1997-ben egy olyan levelezőlistát indított a témában, amely az INVCEL rövidítést használta, amelyet később "incel" -re rövidítettek, "bármilyen nemű bárki számára, aki magányos, soha nem volt szexuális kapcsolatban vagy hosszú ideje nem volt kapcsolata"."
2023. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne irigyeld tőlük annyira XD
2023. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#11 25 éves koromig nem volt párkapcsolatom, ami szerinted kb lehetetlen, mert minden lány talál magának párt. Sokkal több nőt ismerek, akinek nincs párja (és nem is volt), mint pasit, mégsem femcel egyik sem. Ők el tudják fogadni, hogy egyszerűen nem talált még rájuk a szerelem (egyik sem csak azért akarna párt, hogy legyen, hanem komoly érzelmi kötődés alapján), te miért nem tudod? Ráadásul 18 vagy csak...
2023. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

11-es, nem reménytelenül alacsony a libidónk, csak a legtöbb férfi sajnos nem tud kielégíteni minket, és ezért inkább megoldjuk magunknak. Ha egy nő végre ráakad egy olyan férfira, aki rendesen ki tudja elégíteni, akkor hidd el, akarni fogja napi szinten. :D

Ez alól persze kivétel lehet, ha valaki tartós stresszben él vagy egyéb problémája van, de ez férfinál és nőnél is okozhat gondot.


33/N

2023. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

16-os


Nem kellett volna a legtöbbet kipróbàlni. Ennyike.

2023. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16-os vagyok, látom eléggé le lettem pontozva, nem tetszik az igazság :)


#17-es, 33 éves vagyok és 4 férfival voltam összesen életem során, ez annyira rohadtul sok, tényleg?

2023. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18


Nem az igazsàg nem tetszik, hanem a baromsàg sem.

Akkor miért írtàl legtöbb férfit?

2023. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19, mert a legtöbb nőtől ugyanezt a véleményt hallom. Gyakran pont ezért nem is mondják el a partnereiknek, mert félnek, hogy ők lesznek emiatt elítélve, ahogy a lepontozásból is látszik, van okuk ettől tartani.

A férfiak nem szívesen hallják, hogy valamit nem jól csinálnak, és egy nő sem akarja azt hallani, hogy "biztos veled van a baj, az összes többi nőnek eddig ez megfelelt". Olyat is hallottam, aki azt mondta, menj el nőgyógyászhoz, biztos veled van valami...

Persze lehet finoman utalgatni, de sajnos sokszor az sem működik.


Nyilván, amikor azt írom, hogy "a legtöbb férfi", nem rendelkezek tényleges statisztikákkal, még csak azt sem mondhatom, hogy ez a többség, mert nem tudom. Viszont biztos, hogy több az ilyen eset, mint amennyit a férfiak gondolnak.

2023. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!