Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Nacsa Olivérnak...

Szerintetek Nacsa Olivérnak igaza volt hogy a humorista szakma nem nőknek való?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Viszont aztán finomította a véleményét. Való igaz, hogy sokkal több a férfi komikus, mint a női. Ez persze nem jelenti azt, hogy nők ne próbálkozhatnának.
2023. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez igy van.
2023. ápr. 4. 00:54
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Inkább nem magyarnak való szakma, mert a humoristáskodás elmúlt 50 évében jó, ha volt 3 darab, értéket képviselő, tényleg vicces humoristánk.

A többi csak arra épít, hogy mennyit vedel, fingik, szarik, hugyozik, vagy arra hogy fííí de buták az emberek, vagy arra hogy komikus ruhákba öltözik, hülye fejeket vág, és hülye hangokat ad ki.


Nacsa is egy ilyen bukott bohóc.

2023. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság.
2023. ápr. 4. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát a Kormost azért bírom. Mondjuk Nacsának tényleg nem kellene erőltetnie
2023. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy "nem nőknek való", hiszen itthon a vh után nem is nagyon voltak jelen a humorszakmában. Vh előtt az orfeumokban, kabarékban azért voltak női mulattatók, ha nem is sokan.

A szoc ideje alatt egy két lanyha próbálkozás ugyan akadt, de férfiak uralta piac volt ez a terület is sokáig. Kb 2010 óta kezdenek erőre kapni, remélem egyre többen és egyre jobbak lesznek, hajrá lányok!

2023. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát tény, hogy nincs túl sok női humoristánk, de ők egyébként elég jók.

Ráadásul elég sz*r, hogy pont a Nacsa mondja ezt, akihez sosem állt túl közel a humor. Értem én, hogy valakinek át kell vneni a Saskabará örökségét, de azért túl büszke ne legyen ettől...

2023. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném, hogy Nacsa mennyire vinné, ha neki is szabadpiaci módon kellene megélnie a humorából.

Lehet szídni a piás meg butaemberes humorral operáló humoristákat, és hát valóban nem épp a humor csúcsait döngetik, de ha meg tud élni belőle az azt jelenti, hogy rendszeresen elegen váltanak jegyet az előadásaikra.

Nacsát meg az állami TV pénzeli és annyi.

2023. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Baloldaliként valamennyire egyetértek vele. Én se tudnék mondani igazán jó női humoristát, sőt igazán vicces nővel sem nagyon találkoztam még, annyira ez a humor dolog nem megy a nőknek. Olyan kicsit, mint a zene és más művészetek: vannak tehetséges nők, de nem tudják megközelíteni a legtehetségesebb férfiak szintjét.

A nem túl acélos magyar stand-up mezőnyben is legrosszabbak között vannak nők, lásd: Kormos Anett, akinek még a nyilatkozatai és forgatókönyvei is borzalmasak. Számomra Pottyondy is elviselhetetlen, hiába értenék egyet vele, 2 percet bírok a videóiból. Ráskó Eszter is botrányosan gyenge.

Nacsa viszont nekem utoljára 2003-4 volt vicces a Banánhéjban. Mondjuk abban a műsorban is voltak bőven üresjáratok meg erőltetett jelenetek.

2023. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nacsa meg a vicc két különböző fogalom. Nem is tudom, hogy minek nyilatkozik. Még gyerekként is egy erőltetett, ostoba, cringe szrnak tartottam.
2023. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!