Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok pisilni zuhanyzás,...

Szoktatok pisilni zuhanyzás, fürdés közben?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok
Igen, férfi vagyok
Nem, nő vagyok
Nem, férfi vagyok
48 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért hugyoznám le a lábaimat önszántamból mikor ott van 3 lépésre a wc?
2023. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Nem!

Általában nem én takarítok itthon, - tartozom azzal a minimummal feleségemnek, hogy megbecsülöm a munkáját. Az meg már szót sem érdemel, hogy ez milyen szinten igénytelenség!

Az illemhelyen is képes vagyok csak azért minden egyes alkalommal ráülni a WC-re, hogy esélyt se hagyjak a vizelet fröcsögésére és nem lehet az sem kérdés, hogy letakarítom magam után a WC-csészét a használatot követően.

Gürizik eleget itthon a feleségem, amikor dolgozom!

2023. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig. Én fiú vagyok, úgyhogy nem a lábamra pisilek. Viszont ha beülök a kádba, mindig reflexszerűen pisilnem kell. Van, hogy nem pisilek mert nem kell, de akkor is úgy érzem, mintha kéne.
2023. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

#1 Wc nincs mindig a közelben, meg ha van is, ki kell szállni vizesen


#2 Miért kellene külön takarítani? Mármint közben zuhanyzol stb, tehát lemosod azonnal..


Én nem szoktam, de azért egyszer-egyszer volt már rá példa. Szerintem nincs benne semmi.

2023. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Fürdés közben nyilván nem, mert nem szeretek a saját húgyomban ázni.


Viszont zuhanyzásnál ki szoktam engedni, ha úgy van. Most hogy ez rossz dolog vagy sem, hát pont leszarom. Egyedül élek, magam takarítok :D

2023. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 erogeen ***** válasza:
Zuhanyozáskor szinte mindig pisilek. Olyankor annyira kell, hogy vissza se tudnám tartani. F
2023. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fiú vagyok. Nekünk külön szobába van a wc és a fürdőszoba szóval ha kell akkor igen
2023. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!