Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kettő nevűek van, melyiket...

Kettő nevűek van, melyiket szereted jobban? első vagy másodikat? és mik a neveid? (leírom én is)

Figyelt kérdés
Márk, Dániel vagyok. és a Danit szeretem jobban;) de a Márk is tetszik. mivel hívők a szüleim bibliai neveket kaptunk. amint a húgom is bibliai neveket kapott, Sára, Erzsébet.
2023. jan. 28. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére csak egy van, a fenének lenne kedve mindig egy regényt írni, ha alá kell írni valamit.
2023. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szeretem mindkettő hivatalos nevemet, bár már nem használom egyiket sem. Péter, amiket sosem használtam, de ez is tetszik már, de nem lennék Péter.

Viktor a másik, viszont úgy érzem már túl nőttem rajta.

Számomra fontos isten, spiritualizmus, ezért olyan nevet választottam, amik inkább kifejezik a fénnyel való kapcsolatomat, mint a "győzelem" jelentésű Viktor. :DD

2023. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!