Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ér valamit ez a személyiség...

Ér valamit ez a személyiség teszt egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval már másodjára töltöttem ki, és megint INTJ-A (építész) jött ki, de én nem érzem azt, hogy igazak lennének rám a dolgok amik le vannak írva erről a személyiségtípusról. Van ami igaz de van ami pl nem. Pedig teljesen őszintén válaszoltam mindenre.
2022. dec. 11. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleg felszínes.

A Jungi kognitív tipológiára épül, az sokkal pontosabb. Ha érdekelnek ezek, akkorninkabb arra keress rá.

Angolul cognitive functions. Rengeteg anyag van róla.

Sokkal pontosabb, mint a teszt.

2022. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekel, csak kíváncsiságból töltöm ki néha napján.
2022. dec. 11. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, van benne ráció, azonban gyakori, hogy épp milyen állapotban tölti ki az ember, mert úgy nézve ha nyugis vs. ideges, változhat az eredmény.
2022. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem először ENTP-t adott ki, ami többé-kevésbé illett, de nem volt az igazi. Többször kitöltöttem, kijött INTJ, ENTJ és INTP is. Gyakran hangulatfüggő, és a különböző tesztek különböző eredményeket adnak. Ha valóban érdekel, akkor tölts ki több tesztet, olvass utána a különböző típusoknak és kognitív funkcióknak és analizáld ki az eredményeket. Nekem ebben az esetben többet segítettek a saját “kutatásaim”, mint a tesztek. Így utólag teljesen egyértelmű, hogy az INTJ illik rám a legjobban, nem is tudom, miért kínlódtam ezzel hónapokig. Ha meg nem érdekel, akkor hagyd rá, nem ez az elmélet fogja megváltoztatni az életedet.
2022. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 Egy ilyen kognitív tesztet tudnál linkelni?


Vannak kérdések, amikre nem lehet egyszerű választ adni, mert függ, hogy az adott dolog milyen élethelyzetben történt. Másképp cselekszel, ha a barátaiddal vagy, vagy ha otthon. Most akkor melyiket kell írni?


Egyszerűen az embernek nincs személyisége. A félelmei, és a vágyai határozzák meg az embert. Meg a mentális képességei.

2022. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
A személyiség egy adott mentális érzelmi összkép.
2022. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem, párszor már leírták, hogy komolytalan
2022. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!