Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nézem folyamatosan az...

Csak én nézem folyamatosan az árakat a boltban? Hogyan tudnám elérni, hogy ez ne zavarjon?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy nem azt veszem, ami a legjobban tetszik, hanem azt, ami a legolcsóbb.


Ha pl egy szeretnék venni egy jegesteát, vagy valami nassolni valót, mondjuk vanéliás karikát, akkor ott hagyom.


Egyszerűen már kezd idegesíteni, hogy nem a termékeket nézem meg, hanem azt, hogy mennyibe kerülnek.


2022. nov. 24. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sokan régóta így élnek, páran csak mostanában szorulnak erre, ez van. hajrá Fidesz, majd megválasztjátok 2026-ban is gondolom.
2022. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sose szavaztam a Fideszre.
2022. nov. 24. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Sokan nézik.. Én úgy vagyok vele, hogy megvan egy étrendem és megvan, hogy miket szoktam bevásárolni. Így én már leszarom, hogy mi mennyibe kerül, mert úgyis napról napra vagy hétről hétre drágább.. nem lesz itt már semmi olcsó. Megveszem aztán ennyi, max beosztom utána. A kedvenc sajtom az utóbbi 2 hónapban éppen 400 Forintot ment fel.. (1000 alatti tételről beszéltünk)
2022. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is megnézem, és magamból kiindulva én az erős spórolási hajlamra tippelek, amiért ezt csinálom:D

Én amúgy is spórolos vagyok, de így hogy mindennek az ára felment az egekben, sok termék 2-szeresére drágult, a tehetősebb ember is meggondolja kétszer, meddig pakolja a bevásárlókocsit.


Ez az erős spórolási hajlam sok emberben előjött a több, mint 20%-os infláció hatására, úgy gondolom hogy ez természetes.

2022. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Aki elhiszi, hogy 20% az infláció az élelmiszereknél az nem tudom, hogy járta ki az általános iskolát..


Amikor a 435 Ft-os sajtból 950 Ft lett az nem 20% :D

2022. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

#5

Jár a taps!👏

2022. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Aki nem gazdag, az nézi. Én csóró vagyok, nézem az árakat. Most még az olcsó is drága. Köszönjük fidesz szavazók :)
2022. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Több mint 10 éve élek így, hogy mindennek nézem az árát. Amióta így élek, és tudatosan megyek vásárolni, az anyagi helyzetem is sokat javult.

Minden kiadásom írom, hogy, mit, mikor, és hol vettem.

Legyen az kaja, vagy bármi más.


Próbáljátok ki, mert tényleg hasznos.

2022. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én is nézem, ami pofátlanul drága azt nem veszem meg, akkor sem ha megengedhetem magamnak. Minél többen tesznek így, annál hamarabb fékez be az infláció.


A boltok a folyamatos emeléssel tesztelik, hogy milyen áraknál esik vissza a forgalom. Ha azt látják hogy a sok hülye kétszer annyiért is úgy viszi mint ha nem lenne holnap, akkor emelnek tovább…:)

2022. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Röhej, de bennem is kialakult már egy pánik, hogy nem merek ránézni az árra. Ki vannak rakva a termékek például tej meg kenyér, de az áruk kb 2 méteres magaságba van kiirva. Gyakran azon gondolkodom, miközben lentről elveszem, hogy fölnézzek-e az árra, mert félek hogy megint egy nagyobb szám lesz ott mint 3 napja.
2022. nov. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!