Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Agglegény férfiak élete bóvli...

Agglegény férfiak élete bóvli a házas férfiakéhoz képest?

Figyelt kérdés

Szóval aki soha nem volt házas és nem lettek gyerekei, azok a férfiak emberileg igazából sosem próbálták ki magukat, nem éltek igazán, sosem tudják meg mi az igazi felelősség, családról, gyerekekről gondoskodni?


Tehát a házas, gyerekekkel rendelkező férfiakhoz képest az aglegény férfiak élete egy vicc, játék, bóvli, komolytalan, könnyed babazsúr?



2022. nov. 4. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

#8 ki a f_szt érdekel, hogy vállbaveregetnek-e? Szenvedjen csak otthon a hisztis gyerekekkel és veregessék érte vállba egymást.


Szerintem aki 30 előtt vállal gyereket, az egy meggondolatlan mazochista (mondom ezt huszonéves nőként). Fel nem adnám a fiatalságomat egy gyerekért, a férfiaknak meg még annyira se kell, mert az idő sem sürgeti őket. Építsék csak a karrierüket, élvezzék az életet.

2022. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Az élet nem film, aki egyedül van az azért van úgy mert tökéletlen a világ és az elvárások az egekben vannak!!!


Az excsajok szelleme című filmben mennyire nagy királynak állították be a film végéig az agglegény nagybácsit, a végén ott van a kérdésedre a válasz!


[link]

2022. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy vállaljon bárki is 30 előtt gyereket???
2022. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért a gyereknevelés sem mazochizmus ám, és egyáltalán nem a fiatalság feladása.

Sőt, kisfiam személyében kaptam egy legjobb barátot, aki soha nem hagy faképnél és minden hülyeségben mindig benne van velem. Nem, hogy nem tette tönkre a fiatal koromat, de adott mégegy gyerekkort, és megtanított gyereknek maradni.

Kortárs haverjaim zöme teljesen be van savanyidva, még az agglegények is, esznek, alszanak, dolgoznak…

Én meg most vetten egy dh bringát, két hét múlva megyünk a gyerekkel és egy közös bringás haverunkkal a Tátrába, kajakozom, vadkempingezünk, bushcraft-olunk, szezonban szörfözünk, szinte folyamat vízen vagyunk és csajozunk nem keveset, sokkal inkább legjobb barátom mintsem a megszokott szocialista apa-fia kapcsolat… én mindig is az életre neveltem, és a nyitottságra, de kamasz kora óta ő is nevel engem :D

2022. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
#14 Jó volt olvasni a soraidat. :)
2022. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem feltétlenül.


De azt sajnlom, ha azt sem tapasztalják meg, milyen jó egy nő mellett úgy élni, hogy már szinte nem is emlékszel, milyen volt előtte, a természetes részednek érzed, akivel életed végégig együtt szeretnél lenni.

2022. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

#14

Ja persze, rajtad kívül senkinek nincsenek hobbijai és sehova nem tart az életben. Gyerek nélkül senki nem jár vadkempingezni, csak otthon telesírják a párnájukat, amiért nincs gyerekük.


Örülök, hogy jó viszonyod van a fiaddal, több ilyen apuka kéne 👏🏻, de be hidd azt, hogy az agglegények lassan leugranak egy hídról unalmukban😀

2022. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem én az én kortárs haverjaimról beszéltem, nem általánosítottam, de az én régi haverjaim tény és való, besavanyodott szürke egerek…

Semerre nem tart az életük és soha semmit nem csinállnak.

2022. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
#18 de ez nem azért van, mert agglegények. Hanem azért agglegények, mert be vannak savanyodva😆Nekem egyik rokonom 50 éves koráig agglegény volt, és bejárta a fél világot meg 3 céget alapított. Semmi köze ahhoz, hogy ki hogy éli az életét, hogy van-e gyereke. Van, aki gyerek mellett is besavanyodott.
2022. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem tényleg és tényleg nem általánosítottam, hanem a saját haverjaimról beszéltem akik amúgy nem mind agglegények de még a házasok is szomorú savanyú emberek lettek.
2022. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!