Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megdícsértem a szemét egy...

Megdícsértem a szemét egy gyönyörű nőnek. Mennyire volt ez ijesztő?

Figyelt kérdés

Vásároltam és egyszercsak az eladólány odakerült elém és a szemembe nézett. Soha nem csináltam ilyet, nem szoktam se bókolni, se csajozni, nem az a típus vagyok (nagyon sok visszautasítás után évekkel ezelőtt abbahagytam a próbálkozásokat) de kicsúszott a számon, hogy “azta milyen szép szemeid vannak”. Soha nem láttam ilyet, üvegkék szemei voltak a lánynak, gyönyörűek voltak. Nem tudott rá mit mondani, nagyon zavarba jött, majd bocsánatot kértem a tolakodásért, elmondtam, hogy nem bepróbálkozni akartam és nem szoktam ilyesmit csinálni. Kedvesen fogadta, de biztos megijedt tőlem, hogy valami őrült vagyok.

Mennyire volt ez kínos szituáció? Most se tudom miért csináltam.


2022. júl. 21. 13:22
 1/8 anonim válasza:
38%

Ez nálunk, egészséges, hetero férfiaknál ALAP.


A bocsánatkérdéssel viszont elqúrtad!!!

Elég lett volna ennyit mondani: "Nem kell zavarba jönni, ez csupán tényközlés volt."

2022. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

En is kaptam már váratlan bókot nem egyszer.

Aztan rosszul esett, hogy de amugy nem akar tőlem semmit.

2022. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért jött zavarba, mert ma már nem sok férfi mond ilyen bókot egy nönek, és nem szokta meg. Ha normál hangnemben mondtad, akkor biztos nem érezte sértönek, csak ö is meglepödött.

Lehet, hogy nem vette volna rossz néven, ha valami folytatása is lett volna.

2022. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Megijedt a groteszk kulsod láttán, hogy jezusom mit akar ez tőlem
2022. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért csináltad, mert minden figyelmed lekötötte a szeme. Én is jártam már hasonlóan, csak én pont az ellenkező eset voltam, ugyanis egy hang nem jött ki a torkomon, csak az cikázott a fejemben, hogy wow ezek a szemek.
2022. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, hogy megtetted. Nem voltál inkorrekt, tolakodó, így rendben volt a dolog.

Számomra ez nagy kérdés, hogy megtehető-e, mert nem tudni,, hogy ki hogyan fog erre reagálni: van, aki rendőrét kiállt, van, aki folytatást kívánna, de senkire sincs ráírva, hogy hogyan érezné egy ilyentől magát, így meredek e téma...

2022. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon emberfüggő..
2022. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel így nincs baj.Nem szexualis ajánlatot tettél idegenként,szóval max.váratlanul érte,meg kicsit furcsa,de ne legyen rossz érzésed emiatt.
2022. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!