Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Politikát mellőzve! Az ilyen...

Politikát mellőzve! Az ilyen fiatalok mégis mit tanulnak/dolgoznak? Mi inspirálhatja őket ilyen egyéniséggel? (KATA-s tüntető)

Figyelt kérdés

[link]


Kata-s tüntetésről egy - szerintem - részeg fiatal, aki elég durva stílusban provokál a rendőröknek. Most maximálisan mellőzni akarok a politikai/társadalmi/ideológiai részét a dolognak.


Arra vagyok inkább kíváncsi, hogy aki nyilvánosan egy tüntetésen ilyen stílusban tud viselkedni, annak milyen előzetes elgondolásai/perspektívái vannak a karrierjére/jövőjére nézve.

Mennyire beszélhet belőle az alkohol és mennyire a valós keserűség?


Nyilván egy munkáltató se fogja felismerni és nem is érdeklik őket, de mennyire feleltethető meg az ilyen viselkedés a nagyfokú iskolázottsággal és fényes karrierlehetőséggel.

Az ilyen szókimondó nem éppen erkölcsös viselkedésű fiatalok milyen egyetemen/iskolában tanulhat(t)nak jó eséllyel és mivel foglalkozhatnak?


Mindezt csupán azért kérdezem, mert én egy végtelenül szervilis ember vagyok, aki soha nem járt társaságba/tüntetésre, semmilyen véleményem és egyéniségem nincs és nem is vittem semmire az életben informatikus diplomával se.



2022. júl. 17. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy primitív proli, aki gondolom azt se tudja mi az a kata csak a "kormányváltó hangulat" jegyében ment oda fröcsögni, minősíthetetlen hangnemben.
2022. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!