Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszem, bálványozás-függő...

Azt hiszem, bálványozás-függő vagyok. Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Mindig van egy ember az életembem, akinek a megszállottja vagyok. Ezt általában igyekszem titkolni, nehogy sok legyek. Pedig legszívesebben az lennék, de visszafogom magam. Fejben akkor is 0-24 vele vagyok elfoglalva.

2022. júl. 11. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Millio meg egy ember tanul copyzásbol utanzásbol vagy abbol hogy a másik nyakán lóg.

De asszem még az ujszulottek is igy jonnek a világra.

2022. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Volt ilyenem nekem is, de amióta rájöttem, hogy nincs különbség ember és ember közt, így leszoktam róla.
2022. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok sajnos. Az elsőnél 11 éves voltam. Most vagyok 37. Nem nőttem ki sajnos. Annyi változott, hogy megtanultam kezelni, és annyira jól titkolni, hogy a közvetlen környezetem se sejti.

A legutóbbi rajongásom alanyából 3,5 év után ábrándultam ki, elég fájdalmas módon. Senki, még a férjem sem sejtett az egészből semmit.

Ritkán írok ilyet, de ha van kedved, beszélgethetünk róla privátban, nagyon kíváncsi vagyok, mások ezt hogyan élik meg.

2022. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!