Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak inspiráló emberek a...

Vannak inspiráló emberek a környezetedben?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akikből árad a szeretet, a nyugalom, a jókedély. Ismersz ilyeneket? Ha igen, kik ők, és mivel foglalkoznak? Mit mozgatnak meg benned, miben inspirálnak?
2022. máj. 31. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Most jelenleg nem.

De volt ilyen. Egy jó barátom. Nagyon sok mindenről lehet vele beszélgetni, több téma iránt is felkeltette az érdeklődésemet. Sajnos a távolság miatt már nem olyan a kapcsolat, mint élőben.

És egy volt munkatársam. Egyszerűen csak jó volt a közelében lenni. Szinte áradt belőle a pozitív kisugárzás, anélkül, hogy elvont vagy naiv lett volna.

2022. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, főleg ilyenek vannak, de nem ilyen nyálasan, hogy árad a szeretet, nyugalom stb...

Hanem tudunk jókat beszélgetni, érdekes dolgokat, nem lehúzzuk egymás ötleteit, hanem megoldásokon gondolkodunk, segítjük egymást stb.

2022. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ezt jelenti az inspiráló, de igen, van
2022. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyre gondolunk. Én olyanra gondolok, akikre ezek a szavak illenek. Engem pl. most lehúztál a nyálas szó használatoddal.
2022. máj. 31. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Az inspiráló nem ezt jelenti.

[link]

Te inkább a "megnyugtató" szót keresed. De olyan is van a környezetemben és inspiráló is.

2022. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor idézek a linkedből: "3. Érzést ösztönöz; érzelmet, hangulatot kelt benne." Nyugalom, szeretet, jókedély= érzések.


Tehát engem nem sikeres emberek érdekelnek, hanem olyanok, akik jókedélyüket átragasztják a másikra, sugárzik belőlük az életöröm, tevékenyek, aktívak, vagy pl. tesznek olyan dolgokat, ami a közjóért van. Az a típus, akit 10/9 ember észrevesz, mert annyira sugárzik belőle az életöröm, a szeretet, hogy ez másokat is inspirál, érzéseket kelt benne.

2022. máj. 31. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom. Mindig nagyon udvarias és segítőkész. Nagyon nyílt és barátságos. Nagyon jó a közelében lenni.
2022. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Számomra sem ezt jelenti, ha valaki inspiráló.

Ha pedig valaki állandóan jókedélyű, azt “toxic positivitynek” hívják.

2022. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
A toxic positivity teljesen más. (Bagtellizálja a problémádat, részvétlenül és gúnyosan somolyog stb.)
2022. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, ma már nem feltétlen van.
2022. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!