Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ja egy barátod hirtelen...

Kiralykutya kérdése:

Ja egy barátod hirtelen meggazdagodni konkrétan 300 millió forintot kapnak, mit tennél?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 07:41
1 2
 11/19 Shaddark ***** válasza:
80%
300 millió sajna ma már nem olyan sok amiből lehet szórni a pénzt. Ha 3 milliárd lenne nem így szavaztam volna, én egy házra kérnék tőle " kölcsön ".
2022. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Shaddark ***** válasza:
80%
Bár egy van már de az nem ott ahol élek. Talán még egy autó is beleférne. De mindenképpen 1% alatt maradnék :)
2022. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Sosem értettem, hogy két mondatot miért nem lehet kiírni 15 helyesírási hiba nélkül. Aztán a javítást is hibásan kiírni.:) Mindegy. Ha a barátom pl lottón nyerne, egyszerre örülnék az örömének, és lennék irígy, hogy miért nem én nyertem. Ezen kívül nem sok közöm lenne a pénzéhez, bár valószínűleg megkínálna pár millióval.
2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem adnék nektek semmit, ha 5 millárd nyernék akkor sem. Ha tegyük fel ti lennétek a barátaim. Senkinek se adnék. Házra kölcsön meg pár millió Úristen, inkább el se mondanám az a legbiztosabb.
2022. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Shaddark ***** válasza:
80%

5000 milliót nem egyszerű elkölteni.

Csak segíteni szerettem volna, még bele bolondulsz itt az agyalásba mire költsd.

Azért vannak a barátok hogy megóvjanak az ilyen megpróbáltatásoktól :)

2022. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Korlátozott mértékben én is át tudok venni KP-t
2022. máj. 17. 14:06
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyertem semmit, csak mondom ha nyernék is akkor se nagyon van ember akinek adnék. Maximum anyám vagy tesók.
2022. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
5 milliárd is csak egy példa volt, de egyébként ha tegyük fel valaki nyer is ennyit. Azt miért kellene kötelezően elkölteni??? Nincs munka, anyagi biztonság életed végéig, maximum befektetések jó lenne az.
2022. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Irigy lennék rá, mint a kutya!

Szerintem meg is utálnám, ha nem adna, amikor látja, hogy a pénz egyértelműen pozitív irányba lendítené az életem. Excel táblázatba vezetem le, mire költök és dokumentálnám az eddigi életemet és megpróbáltatásaimat, cserébe néhány millióért...


Mondjuk jó ötlet lenne, hogy burzsujokhoz bedobni levelet (vagy írni emailt), amiben pénzt kérnék tőlük. Ezt kipróbálom majd!

2022. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!