Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem miért mindig gazdag...

Nekem miért mindig gazdag pláza p.ákat ajánlj az instagram?

Figyelt kérdés

Felmegyek rá nekem összesen van 115 követőm, aztán amikor rá megyek a keresésre csak ilyen csajokat dobál ki, akik reggeltől estig k..álkodnak ezen a szaron, vagy valami puccos helyen vannak, Mercedesekbe-Audikba stb.


Komolyan néha azt érzem hogy csak sztárok vannak meg én az instán :d nekem mi közöm van az ilyen 10000 like-os luxus babákhoz? Ha tényleg olyan embert keresek rajta akit ismerek alig találom meg. 29f


2022. febr. 5. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Elvileg a tevékenységed alapján ajánl bejegyzéseket a "felfedezés" oldalon.

Ezt írják róla: "These suggestions are based on things like: Your activity: Who you follow and what posts you've liked, saved or commented on."

Nekem pl. főzős videókat meg macskás képeket dob fel ajánlásnak, mert ilyen oldalakat követek és ilyesmikre keresek rá.

2022. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat ajánl, amiket lájkoltál. A "felfedezés" opcióban olyan képek/tagok jönnek fel. Tudom. Ezért sem likolok kutyusokat, cicákat,autókat hiába imádnivalóak... mert a mesterséges intelligencia elárasztana ilyennel. Ezért csak azt lájkolom, ami jöhet minden mennyiségben.
2022. febr. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!