Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 körüli férfiak! Erről mit...

40 körüli férfiak! Erről mit gondoltok, ha egy lányon észreveszitek?

Figyelt kérdés
Egy 19-20 éves lányon ha észreveszitek hogy sokat néz rátok, de elkapja a tekintetét ha rajtakapjátok, de néha meg sokáig tartja a szemkonaktust, akkor mit gondoltok a lányról?
2022. jan. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a lányom lehetne, azt gondolnám, hogy biztos csipás a szemem, vagy taknyos az orrom, és ezen kuncog magában.
2022. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Azt,hogy vajon csúszna-e neki a sugar daddy ingyé verzió...xD
2022. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy jó karban lévő, gazdag pasi lennék akkor arra gondolnék, hogy bejövök neki, minden más esetben nem érteném.
2022. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Azt, hogy hogy lehet ilyen szép lány gerontofil.
2022. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Háát nekem megfordulna a fejemben az is hogy esetleg lehetne nála esélyem. Habár nem vagyok sikeres a lányok/nők terén, így hamar elengedném az ilyesféle gondolatokat. Minden esetre este lehet szépeket álmodnák egy ilyen szituáció után. (37/F)
2022. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy csinálja.

Egy fél pillanat elég és látom az egészélettörténetét a szemében. Szóval nem vagyok a tippelés híve.

2022. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, ignorálom
2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!