Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karácsonyt várjátok?

Karácsonyt várjátok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 13:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Értem el mondod miért nincs ünnepi hangulatod ?
2021. dec. 23. 14:07
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Valahogy jó régóta nem tud "karácsonyi hangulatom" lenni. Egyfajta "mű dolognak" érzem azt is, amit sokan csinálnak: tülekednek a "fogyasztói társadalom templomában", a plázákban, meg szánalmasnak tartom a tukmálásos reklámokat is.
2021. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Karácsony alkalmatlan.
2021. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Fáradtak vagyunk, a nagyszülők kórházban, vagy nem mernek jönni. Felőlem el is maradhat. Már évek óta nincsen meg az a gyerekkori karácsonyi hangulat, az a meghittség. Csak az ezzel járó szabadságolási szezont várom.

2021. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért évek óta nem jön a karácsonyi hangulat.
2021. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanolyan nap, mint a többi.
2021. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok túl jól napok óta tiszta nátha vagyok és köhögök, ma legalább már az orrom kevésbé folyik, tegnap volt a munkahelyi karácsonyozás azon jelképesen egy 2 órát ott voltam, nem maradtam jópofizni és beb@szni a többi kollégával inkább hazamentem aludtam, ma 6-14 meló, utána hazamegyek beveszek egy neo citrant, délután át kell menni a húgomékhoz, aztán anyámékhoz, ha azt mondom, hogy lebetegedtem, megsértődnek aztán halgathatom őket jövő karácsonyig, meg látni akarják az unokákat stb, holnap 10.30-23.30 meló, holnap lenne a családi karácsonyozás nagymamámnál de kB minden nap felhív anyám vagy nagymamám, mióta megkaptam a decemberi beosztást, hogy elcseréltem e a műszakot meg vannak sértődve, milyen dolog, hogy dolgozok és nem megyünk át hozzájuk stb, 26 anyósékhoz megyünk, a 26-ot ha vállaltam volna pluszba az túlórában 50000 ft, ehelyett oda kell menni anyósékhoz, ott jópofizni, náluk olyan kaja sosincs amit megennék + 150 km vezessek is azért, hogy olyan helye legyek, ahol nem szeretek lenni... Hát nem várom a karácsonyt...
2021. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem megértem nem könnyű kitartást kívánok!
2021. dec. 24. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!