Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a meglátásomrol?

Mit gondolsz a meglátásomrol?

Figyelt kérdés
. Covidról írnám véleményem hogy én hogyan látom. sajnos igen létezik, amely a légutakat nagyon súlyosan megtudja támadni😢, de miért van ez hogyan keletkezett? Véleményem szerint a NAGY HATALMAK A VILÁG KORMÁNYZÓI össze esküdtek és a virológusokat, professzorokat megkérték hogy fejlesszék ki a vírust, mindig voltak és lesznek vírusok de ilyen még nemvolt mióta világ a világ nincs a bolygón olyan ország ahol ne jelent volna meg a Covid.! Sajnos így kompenzálják a Túlnépesedést, elárulom nektek 1921-ben 100 éve 2 millárdan éltek a földön! Napjainkban pedig majdnem 8 millárd ember él a földön ez nem a duplája hanem, a Triplája! Ennyi embert a föld nemtud ellátni élelemmel, szenyezett a világunk, sajnos ez a vírus addig fog tartani míg a VILÁG NAGYHATALMAI elnem érik azt a népesség csökkenést amelyet ők elterveztek.! Én 2-x oltott vagyok hiszem hogy véd valamit az oltás de több káros hatása van mint jó hatása nemhogy harmadik oltás lesz , lesz itt még tizenharmadik is, addig oltanak míg egyörökre elnem oltanak.! a cél a népesség csökkentése.:(((( de ez csak az en velemenyem....
2021. nov. 19. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy zseni vagy.
2021. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 8 a 2 milliárdnak nem a triplája, hanem a négyszerese.


Egyébként bár ijesztő a halálozasi rátája a covidnak, ahhoz képest, hogy zárások vannak, de még mindig túl alacsony a mépesség megritkításához.


Az is valószínűtlen, hogy globális összeesküvés lenne.

Túl sok a résztvevő, kizárt, hogy titokban maradna ilyen , Snowden, Pegazus meg hasonló botrányok mellett.


Még az a legvalószínűbb, ami ehhez hasonló, hogy valóban a vuhani laborból származik pl.: baleset miatt.

2021. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy már csak egy lépés választ el attól hogy elkezdj hinni a laposföldben, zsidó gyíkemberekben, csecsemővér ivásától örökké élő államokbeli demokrata politikusokban, agysorvasztó 5G-ben, meg úgy bármiféle teljesen abszurd marhaságban.
2021. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a népirtás jó ötlet, a te ostoba fajtáddal kellene kezdeni.
2021. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként bár ijesztő a halálozasi rátája a covidnak, ahhoz képest, hogy zárások vannak, de még mindig túl alacsony a mépesség megritkításához."


Hosszú távol bejöhet.

2021. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
Hidd el, én is gondolkodtam ezen a konteón, de később rájössz, hogy hülyeség és semmi értelme (szerintem).
2021. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Nyírőben tárt karokkal várnak a kedves orvosok.
2021. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!